| daizzy13 a întrebat:

Eu plac pe un baiat care este in clasa cu mine. Am fost cu el anul trecut si mie nu mi s-a sters amintirea lui. El este un tip...ca toti ceilalti baieti [fotbal, fete, sa fie pe locul unu] ma rog intelegeti voi. Imi plac la el ochii, ca nu asculta manele, ca este chiar destept chiar daca nu este punctul lui forte scoala totusi are note mari. Defectul lui este ca isi bate joc de fete, adica de cele "fara aparare". Asta este, dar este de bine ca nu si de minebig grin
Inainte vorbeam cu el non stop pe mess, seara de seara si in plus la microfon dar si prin scris. Este o poveste mai lunga dar nu o scriu acum. Acum vorbim pe mess dar fara microfon ca nu mai are si vorbim aproape seara de seara chestii...nu chiar orice pe plan sentimental.
El are iubita, ma rog cu care se vede 1-2-3 ori pe luna. Cica o "iubeste" dar de curand mi-a facut o farsa prin sms ca ma place si chestii iar eu nu l'am crezut pentru ca el atunci isi batea joc de mine cu un prieten. Pe mess incepuse sa puna semne din astea ":*" si cateodata mai zicea cuvinte de genu "vreau sa incerc sa te sarut" sau "vi la mine sa facem o baie in cada" astea le facea in gluma, evident.
La scoala el se tot impunge cu o fata, o pitica obsedata sa aiba sani [isi pune buretei ca sa i se vada si ei ceva] iar cand e cu mine o face in toate felurile si fara gluma dar si in fata ii mai zice cate ceva da nu foarte des.
El vorbeste destul de des cu mine si suntem buni prieteni dar eu tot simt ceva mai mult pentru el si vreau sa stiu prin raspunsurile voastre daca si el ma place. Daca stiti telenovela "Inima de tigan", "Regina" si acum "State de romania" eu sunt flacarica si el statelaughing e amuzant.
In timpul orelor nu'mi pot lua ochii de la el si cateodata cand ma uit la el il zaresc ca si el se uita la mine cu o privire fixa si parca incerc sa intorc capul sa nu ma mai uit si tot ma uit.intelegeti voi.
Vreau si eu sa stiu parerea voastra referitoare la toate acestea, dar astea sunt doar minim din cate as vrea sa va zic.
Astept!

2 răspunsuri:
| papatukjatlekjulk a răspuns:

Este evident ca el doar se joaca. Lasa-l in pace. Nu merita. Vei avea de suferit numai din cauza lui.

| pysysexyshyrea a răspuns:

Nustiu ca sa-ti spun...complicat...intreaba-l direct! cand vb uh pe mess cu el... daca vrea sa fiti impreuna, daca te mai place...nu stiu dar incearca! pop