| Sweety_5674 a întrebat:

Hey sunt noua pe TPU si vreau sa va cer parerea in legatura cu ceva...vara trecuta am fost cu un baiat (20) parintii nu stiau. El inca mai tine si acum la mine iar eu la el dar e diferenta de varsta eu am 15, iar parintii mei nu ar accepta sub nicio forma nu stiu ce sa fac am vorbit cu parintii mei dar degeaba, e ca si cum as vorbi singura, uneori intru in depresie.pentru ca mama e plecata in germania iar tata la lucru de dimineata pana seara si ma simt foarte singura.chiar daca ies afara cu fetele cand vin acasa e super naspa...Va rog astept raspunsuri, multumesc ca ati citit tot Pa Pa!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ochiialbastrii a răspuns:

Si eu am fost cu un baiat de 20 de ani... el nu parea dar diferenta era prea mare asa ca m-am despartit de el dupa 1 luna pentru ca daca mai stateam cu el incepeam sa tin la el... el tinea mult la mine si cred ca l-a durut sad dar era o diferenta mare eu zic sa le spui de mai multe ori parintilor ca vrei as discuti ceva imp cu ei si sa le explici tot ce simti pentru ell big grin

| Sweety_5674 explică:

Pai problema e ca aici unde locuiesc eu...nu este asa mare orasul si cam toti ne cunoastem.si pe ascuns ne vede lumea impreuna si atunci repede se duc cu "barfa" la parinti...pentru ca la un moment dat un vecin m-a vazut impreuna cu el ma tinea in brate iar dupa aceea s-a dus sa-i spuna tatalui meu.bineinteles eu am negat totstraight facesad

| ralukutzza a răspuns:

Daca ti la el si el la tine o sa fiti impreuna mai pe ascuns asa macar potin timp ca ai tai sa se obisnuiasca cu asta sau nu le spui...

| dienutzza_5627 a răspuns:

Pai din punctul meu de vedere nu conteaza varsta daca chiar va iubiti.Si eu asa sunt cu iubitul meu ca nu stiu parinti mei ca la fel nu ar accepta si ma intalnesc cu el pe ascuns.Ar trebui sa va gasisti un loc unde nu umbla nimeni, trebuie sa existe undeva loc asa zis ''uitat de lume ''. Iar daca tot nu va gasiti loc si vecini tot dau cu ciocu lupta altceva nu ai ce sa faci, eu nu as lasa ca sa ma desparta parinti de persoana pe care o iubesc in nici intr-un caz!

| Alexandra_9396 a răspuns:

Poi... dupa cum bine stii dragostea nu are varsta si daca parintii tai nu sunt de acord mai insista, iar la un moment dat or sa se obisnuiasca cu ideea ca tu esti cu acel baiat.