| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU., acum 2-3 saptamani, conversam cu un baiat, cam de varsta mea,[15] dar sa ivit o problema,i-am zis sa mergem in parc iar el i-a zis unei prietene, de.a lui care e si prietena mea., este o fata barfitoare cu gura mare, ma rog.
Nu mia raspuns...si a m plecat in parc.
Nu l-am vazut,i-am vazut pe prietenii lui,dar pe el nu
ma duc acasa,si m a suna prietena aia sa-mi zica de ce vb cu el
i-am sters de pe facebook si pe ea si pe el pentru ca ma enervasem de niste intrebari ridicole
ma rog,vine luni si il vad, ma vede.
Paream sa fim certati
El sta cu un baiat pe care il cam plac.
Plecam cu autocarul
Ajungem unde ajungem
si profa ne.a pus langa ei
pe mine si prietenele mele...
se uita tot timpul la mine...
si eu la el totusi el era intr-o relatie
trece problema asta
ajungem la scoala...
Eram in recreatie, el cu ai lui, eu cu ale mele...
Iesim amn2, ne vedem, tacuti
O saptamana ne.a tinut asa
Astazi, se juca cu prietenii sai cu o mingee [gen baietii.]
si mingea a picat la picioarele mele.
vine el si o ia si ma apuca de picior
si zambeste
Oare ma place?

Răspuns Câştigător
| GeooFenomenala a răspuns:

Mai ce sa zicwinking din cate se pare e topit dupa tinewinking dar probabil ca tine si la relatia lui nu stiu ce sa zic insa nu mai fiti orgoliosi :* vorbiti si distrati-vawinking

8 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Wow, de acum nu o sa ma mai uit la telenovele, mai ceva este sa citesc intrebari de genul asta. laughing
Ce faci fato, fierbi in suc propriu? Te-o pus baiatu' la foc mic?winking
Nu vezi ca practic se joaca cu sentimentele tale, parca asteapta sa te pui pres la picioarele lui. Sigur ca te place, de aia vrea sa te faca sa joci cum ti-a canta el. Tu, daca esti desteapta, nu intra in joc.

| Deedeek a răspuns:

O intrebare diareica... laughing

| Baws a răspuns (pentru Deedeek):

Stiu. laughing. Confuza.

| Azµre a răspuns:

Oare nu ți se pare că dacă te plăcea te băga în seamă?

| Șurubelniță a răspuns:

Te place, insa degeaba face asta. Sunteti mult prea imaturi si mult prea copii ca sa fiti intr-o relatie. Sincer, nici nu am prea inteles povestea asta tragico-comica insa nici nu ma intereseaza si nici nu vreau sa stiu mai mult.
Nu iti spun asta din rautate, dar daca ajungeti printr-un miracol sa fiti impreuna, mai mult de 2 saptamani nu rezistati. De ce? Va veti certa din 5 in 5 minute si o sa va scoateti unul altuia ochii cu toate tampeniile posibile.
Presupun ca inca sunteti in scoala generala.
Eu unul zic sa-ti vezi de scoala si lasa baietii pentru liceu.

| Auroree a răspuns:

O poveste foarte intortochiata din care nu prea intelegi nimic... sincer ma asteptam la actiune laughing da opinia mea e ca te'ar placea... nu pot sa iti garantez desigur. cel mai bine ar fi sa vorbiti

| packman a răspuns:

Sunt semnele ca te place, il interesezi... e topit dupa tine happy nu te lasa usor, fi tare, va veni in limba la tine happy
funda? big grin

| Niku_NedElcu_1999 a răspuns:

Eu nu cred ca te place daca da cu tine de pamant laughing)