| KittyKatlove a întrebat:

Acum cateva luni am fost la niste cunostinte mai vechi, iar adultii au stat intr-o camera iar cei " tineri " in alta si acolo am cunoscut un baiat, la inceput nu am dat mare importanta, am dansat ( el ma invita mereu ), am ras, am glumit si am vorbit despre un alta, chestia ca de atunci m-am gandit la el si am inceupt sa il plac, apoi am vorbit pe facebook el devenind din ce in ce mai dinstant si acum mereu eu trebuie sa ii atrag atentia daca vreau sa vorbim nici nu ne mai salutam cand trecem pe strada sau la scoala, chestia e ca eu am hotarat sa il las in pace, dar sincera sa fiu nu pot. Intrebrea mea este i-am dat vreun motiv sa fie asa distant, sau poate l-am plictisit? sau este genul de baiat caruia ii place sa fie abordat? voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| unarab40 a răspuns:

Nu orice simpatie trebuie sa se sfarseasca cu prietenie si iubire, a considerat el momentul ca e un fel de veselie fara pretentii,, cauta alta persoana mai interesat de tine, succes

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna, în primul si in primul rînd, ce vîrstă ave ti voi doi?

| KittyKatlove explică (pentru CristiDinBucuresti):

Eu am 14 si el 16

| KittyKatlove explică (pentru CristiDinBucuresti):

Eu am 14 si el 16

| Tovarăşiemăligă a răspuns:

Sau poate are prietena dar tu ai fost doar un motiv ca sa se distreze