| shim a întrebat:

Am nevoie urgent de niste indicii care m-ar face sa atrag un baiat sad este un prieten ft bun al fratelui meu, ne salutam mereu, vorbim insa am observat de multe ori ca se rushi neaza in preajma mea, si eu la fel, am dansat de multe ori in doi. ce sa fac? azi ies la disco, si stiu ca si el va fi acolo, sa ma comport rece, ca sa-l uit? sau din contra cald?

Răspuns Câştigător
| superman_5598 a răspuns:

Pai sa te comporti putin indiferenta,insa misterioasa,Sexy,insa fara sa-i arati ca-l placi,ca sa nu risti sa devii "sora mica si obsedata".Flitreaza cu el,tachineaza-l,insa fara sa-i dai semne clare ca-l placi(si nu, nu-i zice ca-l placi!). Acorda-i un timp sa te cucereasca, timp in care tu vei face usor pe inabordabila(la baieti le place in general mai mult sa "vaneze" decat sa fie intr-o relatie). Deci.ce zic eu este sa nu te arunci la picioarele lui.Bafta! Sunt sigura ca o sa reusesti! Pup kisskiss

2 răspunsuri:
| TheSupreme a răspuns:

El e rushinos? am vazut baieti care erau indragostit lulea dupa fete si holbau ochii la ele nonstop da cand treceau pe langa nici macar nu le salutau, probabil de rushinea colegilor care sar cu gura la cele mai mari tampenii care ajung si la parinri care fac si mai rau...

| ana_3870 a răspuns:

Hey:* daca iti place de el merita sa te dai la el! si daca iti accepta avansurile e clar ca te place! fi dragastoasa, glumeste sh zambeste in exces, arata-i ca te face sa te simti bine:X iar daca si el se simte bine in preajma ta sh el este un baiat calumea.agata l!love struck
bafta!