| yoana98 a întrebat:

Am cunoscut un băiat pe facebook mai demult. O perioadă nu am mai vorbit iar acum, de curând m-a abordat din nou. Am vorbit cam 10 zile și acum mă invita la o întâlnire. Ce ziceți? E bine să mă duc?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Daca il cunosti cat de cat din vedere *de pe strada macar* atunci eu zic sa te duci intrucat na, poate ca e de treaba si poate ca va intelegeti.

Daca nu il cunosti sau daca nu aveti prieteni comuni *ceva de genul* atunci mai bine nu te duci!

Daca nu aveti prieteni comuni atunci ar fi ciudat. *sa fie din orasul tau si sa nu aveti cativa prieteni comuni*

Daca il cunosti din vedere atunci este okay, te poti duce.
Daca nu atunci ai grija!
Facebook-ul este plin de obsedati care merg la "vanatoare de fete".

Succes! Ai grija!

| yoana98 explică (pentru RainmakerX):

Îți mulțumesc frumos. Avem câțiva prieteni comuni. O cunoaște chiar și pe profesoară cu care fac meditații. A fost în liceul în care preda aceasta

| RainmakerX a răspuns (pentru yoana98):

Super atunci! Multumesc si eu pentru fundita! Poate va intelegeti... succes la intalnire! big grin

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa faci asta doar pentru ca ai vorbit cu el pe Fb.

| Rakanishuu a răspuns:

In primul rand, ai grija cine te invita la intalnire. Nu uita ca facebook-ul e plin de dezaxati.
Daca e un baiat mai de varsta ta, din oras si pe care il cunosti dintr-o parte s-au alta, da, iti dau voie sa te duci laughing

| RainmakerX a răspuns (pentru Rakanishuu):

Ce smechera a fost partea cu "iti dau voie" happy

| Divy a răspuns (pentru Rakanishuu):

Faină abordare!winking

| Madesz a răspuns:

Du-te mai intai cu niste prietene, iar apoi când îl vedeți, tu te duci la el, iar ele se duc in treaba lor. happy Pentru orice eventualitate.

| Just4Joker075 a răspuns:

îti dau un sfat, nu te increde prea repede in persoane cunoscute pe facebook ☺