| Chr1sS a întrebat:

Am asa un caz : Imi place de o fata din clasa mea si stau cu ea in banca. Hmmm. cum as putea sa vad daca ma place?... Sau cum as putea eu sa fiu mai atragator. mai amuzant. etc. Astept raspunsurile voastre big grin
Dau fundita.winking

5 răspunsuri:
| AdyAdeluş a răspuns:

Mai amuzant nu e greu sa fi. Pur și simplu faci glume cu ea prin ore, iar atrăgător trebuie sa te îmbraci îngrijit, asortat. Dacăsși la exterior arata bine. O sa fie Ok. Și o întrebi dacă te place, mai în Gluma mai în serios.winking Sper ca te-am ajutat.

| neutrino a răspuns:

Amuzant esti suficient, trebuie sa mai lucrezi la partea de "atragator", dar repede ca incepe in curand scoala.

| RainmakerX a răspuns:

Salut! ...Nu poti sa vezi daca te place.Asta se simte, la un moment dat.Incearca sa fi tu insuti, nu interpreta un rol care poate nu te caracterizeaza.Trebuie sa fi doar sincer, atent cu ea, politicos, preocupat de ceea ce o preocupa si pe ea. Crezi ca poti? Daca da, nu-i greu.Restul urmeaza de la sine.

| vocea a răspuns:

Pai ai putea sa vezi din modul in care se comporta cu tine, si trebuie sa fii tu insuti sa o atragi, stai cal cel mai bine este sa vorbesti cu ea succes

| BpBycaBestEVer a răspuns:

Nu prea stiu cum ai putea vedea daca te place, este destul de dificil.De ce? Pentru ca iti poti lua teapa(Cum mi-am luat eu). Fata vorbea frumos cu mine, glumeam, stateam afara o gramada, si eram 100% ca ma place...Cand am intrebat-o daca ar vrea sa fie cu mine: Eu te vad doar ca pe un prieten...Deci,ai grija, te poti insela.