| myruna2012 a întrebat:

Hey TPU!

Am inceput sa fac sex cu 2 luni in urma.
Am 16 ani si imi place foarte mult sexul!
Iubitul meu ma alinta si nu ejaculeaza asa din prima in vagin.
Intai ma pipaie, ma linge, ma saruta si apoi incepem sa facem sex.
Recunosc, prima oara, m-a durut ingrozitor si imi venea sa zic : "cine ma fi pus sa fac asta!"
Dar acum zic : "ma simt ca in rai"
Pana acum o problema!
In weekend - ul trecut am facut sex u iubitul meu vineri noaptea si toata dimineata adica vineri de la ora 10:30 pm pana sambata 9:00 am!
Chestia e ca nu am adormit ceea ce cred ca e bine si nici iubitul meu nu a adormit.
Dar spre dimineata m-a durut foarte tare si pe el la fel, de asta ne-am oprit.
A curs si sange dar nu mult...
Ce pareri aveti?
Ce credeti ca s-a intamplat?
FUNDA!

17 răspunsuri:
| mona a răspuns:

S a intamplat ca v-ati iritat de la atat sex, nu va faceti probleme, o sa va reveniti si probabil veti relua de unde ati ramas

| Eeu a răspuns:

Multa energie mai aveti! Sau vreti sa mai slabiti?laughing Nebunilor smug! O sa iti treaca...a fost doar prea mult timp in care ati facut-o neincetat.

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Pai normal ca a dat sangele ma mir cum de nu ati luat foc laughing)laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| unknownn a răspuns:

Mai baiatule, lasa caterinca si du-te joaca o scunsa!

| KidDaCuOcHiAlBaStRi a răspuns:

Lesinrolling on the floor)asa hal de intrebare oh go on cred ca e pusa la misto aa si inva ceva "Voi doi stiti prea bine ca iubirea de foame va tine rolling on the floor))loool

| anonimguy3 a răspuns:

Ati facut prea mult. Trebuie sa te mai opresti. Maxim o ora jumate ajunge ce drq.Cum sa faci sex atata timp.Si eu vreau cu o colega de-a mea da ea nu vrea si ma enerveaza.Norocoas-o!
Si tu ai 16, eu am 12 si prietena mea la fel.

| myruna2012 explică (pentru anonimguy3):

Mai stai, nu face sex acum, gaseste pe alta!
Nu sunt disponibila, sorry

| Andreeaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru anonimguy3):

Wtf?! 12 ani? tie iti trebuie sex la 12 ani? :O si eu am 12 ani dar... totusi. nu e cam devreme?

| Crytek6 a răspuns:

Ati facut-o de la 10 seara pana la 9 dim incontinuu? :O?

| myruna2012 explică (pentru Crytek6):

Nu chiar in continu!
El a mai scos penisu ca sa ma mai linga sau sa ma sarute

| IonutskilzZ a răspuns (pentru Crytek6):

laughing

| IonutskilzZ a răspuns:

1. La 16 ani voi locuiti impreuna?

2. Ce puii mei va posedat sa va f****i atata?

3. La 16 ani iti place sexul? Si eu am 16 ani (aproape 17) si am facut si eu dar in puii mei nu trebui sa faci o obsesiewinking

| grasuN a răspuns:

Wtf cea mai comica poveste cica o linge. good safe cum sa scrii asa ceva

| CosminFIT a răspuns:

Eu cred ca ati Trecut Limita 8-9 ore [Imposibil(Dar la voi e Posibil)]
Eu zic sa faceti o pauza vreo 1-3 saptamani pauza.
Parerea mea este 30% - 40% ca esti insarcinata [Nu am zis ca esti insarcinata dar la cat ati facut-o pfff...]
Funda?

| tudoseion a răspuns:

Ai facut prea mult SEX este o limita pana la urma asta s-a intamplat si cu vecinul meu si prietena lui i s-a intamplat la fel

| Nasuidenis a răspuns:

O scurs din cauza ca tiai forțat ore întreci organul sexual feminin si masculin
În ce ipostază aci făcut sex nu te întreb la mișto sunt doctor ginecolog