| anonim_4396 a întrebat:

am mare nevoie de ajutor..sunt intr- relatie, dar iubesc alt baiat..deci..cu acel baiat am fost intr-o relatie dar s-a despartit de mine la scurt timp..acum 2 luni iarasi am vrut sa fiu cu el, dar m-a respins.iar acum cand sunt intr-o relatie ii spune celui cu care sunt ca ma place.Ce sa fac? Ce credeti?

3 răspunsuri:
| tenutza a răspuns:

Se joaca cu mintea ta. Incearca sa nu il lasi sa isi atinga obiectivul

| queenofsaigon a răspuns:

Se joacă cu tine. Se aşteaptă să îl părăseşti pe actualul ca să te duci să stai cu el, şi cel mai probabil te va lăsa baltă din nou. Asta, sau e nesigur în legătură cu propriile sentimente.

Într-adevăr, cum s-a mai spus, ar trebui să discuţi cu el între patru ochi problema asta. Ai grijă să nu rămâi singură la final.

În plus, dacă nu îţi iubeşti actualul prieten... de ce mai stai cu el?

| doar17eu a răspuns:

Deci tot el te-a parasit, tot el te-a respins.iar acum spune ca te place doar ca sa faca pe tine sa il parasesti pe actualul, ca nu vad alt motiv...incearca sa vb doar tu cu el si intreaba-l ce vrea de fapt, si ce insemni tu pentru el; ca se pare ca se cam joaca cu tine...