| anonim_4396 a întrebat:

Sunt distrus...Am nevoie de ajutorul vostru. Fata pe care o plac si careia ii place de mine (asa zice ea), este impreuna cu altul sad... Ce sa fac? Cum sa o fac sa ma place pe mine big grin CEL MAI DE AJUTOR RASPUNS PRIMESTE FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
| tslex a răspuns:

Pai prietene. daca a zis ca te place, dar e cu altul. ceva e putred.nu cred ca te place suficient de mult sau te a mintit.cel mai bine sa vorbesti cu ea serios despre treaba asta si sa o intrebi de ce sta cu baiatul ala daca a zis ca te place pe tine

| MihaiStelistul a răspuns (pentru tslex):

Pai ea i-a spus la altcineva ca ma place dar am aflat big grin si tot la acea persoana i-a spus ca ii place si de altu...Ce sa fac?

7 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Tinere,daca l-a ales pe altul inseamna ca pe ala il vrea. poate te place doar ca prieten.forza steaua si cauta alta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii place pe naiba, daca ii pleacea de tine era cu tine si nu cu altu'. Si eu am trecut prin asta si iti zic sincer ca nu merita. Da-le-n **** de curve ca nici macar ele nu stie de cine le place si umba cu gogosi din astea.

| manuel72 a răspuns:

Cumva ii esti folositor la ceva? Poate de aste "te place".

| unknøwn a răspuns:

Aşa-i la 12 ani.
Vezi pe unu cu geacă şi freză mai mişto şi hoppp, crecă m-am îndrăgostit.

| BitKode a răspuns:

Stii ceva! Nu lasa pe nimeni sa te foloseasca ca pe o a 2 a optiune! Ori tu pe primul loc, ori fara tine. Asa am facut si eu cu o fata care mi-a zis ca ma place si ea statea cu unu de 20 de ani. I-am spus ce simt pentru ea si ea a acceptat. S-a despartit de ala si cu mine vorbeste numai cu iubitule si cu dragostea mea, dar nu avem o relatie happy Oricum ti-am zis, ori tu pe primul loc ori deloc. Succes!winking

| AndutzaTa a răspuns:

Daca spune ca te place si e cu altu o avea un motiv, nu? De ce e cu el? Intreab-o! Daca te place pe tine de ce e cu altu?