| BossDeBoss1998 a întrebat:

am nevoie de un raspuns foarte bun! FUNDAwinking
Am intalnit o fata la examene si s-a indragostit de mine si la un moment dat si eu de ea, nu am stat mult cu ea deoarece a trebuit sa plec la sat, dar ne-am trimis mesaje toata vacanta, la un moment dat am trimis un mesaj de disperare pentru ca nu a mai raspuns la telefon, am lasat-o cateva zile in caz ca s-ar fi suparat acum nu stiu daca ma mai place, dar nu pot sa nu ma gandesc la ea si mi-as mai dori sa putem fi impreuna, imi puteti da un sfat?

7 răspunsuri:
| FreeLife a răspuns:

E posibil, si probabil, cum tu erai "departe de ea" sa-si fi gasit pe altcineva... si in cazu asta daca vrei sa fii cu ea, caut-o du-i niste flori si spune-i ce simti tongue
Bafta!

| AndraSt a răspuns:

Uite ce e, fara suparare dar poate ai vorbit prea des cu ea. Poate s-a plictisit sa tot vorbiti si de asta. poate i-ai devenit antipatic.Da-i putin spatiu si asteapta un raspuns de la ea.Vei vedea daca este intr-adevar indragostita de tine sau si-a gasit pe altcineva.Bafta,daca mai ai intrebari trimite-mi pesaj privat.

| LineGuide a răspuns:

Trimite-i un nou mesaj cu "dar nu pot sa nu ma gandesc la ea si mi-as mai dori sa putem fi impreuna", normal ca modificat pentru ea, dar, tu ai spus-o. Asta e rezolvarea...

| Urpaniel a răspuns:

Era ocupată cu alţii, relaţiile la distanţă nu merg.

| Numero1 a răspuns:

Ce scria in acel mesaj de disperare?

| bombonika18 a răspuns:

Parerea mea: fa rost de nr de tel a unei prietene deale ei si organizeaza impreuna cu prietena ei o iesire la care sa vi si tu, dar fara sa stie fata de care-ti place, daca o sa se bucure sa te vada inseamna ca te place si sunt sanse mari sa fiti impreuna, dar daca nu o sa-i placa surpriza inseamna ca nu mai tine deloc la tine, si sti cum se zice:"dragoste cu forta nu se poate"

| BossDeBoss1998 explică:

Am facut cam tot ce mi-ati spus inainte de asta, dar nu a vrut sa ma bage in seama... bine in afara de partea cu florile