| Kiduuuu1445 a întrebat:

Hristos a inviat! Mie imi place de un baiat de la mine de la bloc. Suntem prieteni de vreo 3 ani, am fost si impreuna dar cand eram mici, deci, nu se pune. (avea 10 ani, nu conteaza). Treaba este ca mie imi place mult de el, si mi-am facut putin curaj sa'i spun, pe mess. Mi'a zis ca si el se gandea ca'l simpatizez si ca sa stau linistititi ca faptul ca i'am spus nu afecteaza cu nimic prietenia noastra, si ca e mai bine ca i'am spus. Totusi, mie imi este frica sa mai dau ochii cu el. De fapt, imi este rusine. Nu stiu ce sa fac. Help! Multumesc!

5 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

Nu-ti fie frica! El poate ca are aceleasi sentimente pentru tine, din moment ce a fost asa de intelegator. Vorbiti cat mai mult si probabil va iesi ceva din astabig grin Mai treci cu noutati:p

| Boo a răspuns:

Gandeste`te ca nu s`a intamplat nimic...
si nu`i arata ca ti`e rusinehappy

| Kiduuuu1445 explică:

Sa stau linistita*...scuzati greselile...

| Kiduuuu1445 explică:

Multumesc marrr...revin happy. sper sa fie bine :d

| Roxii a răspuns:

Nu trebuie wsati fie rusine. sunt sigura ca daca ai avea putin mai multa indrazneala intre voi sar lega ceva