| anonim_4396 a întrebat:

De cateva zile imi place de o fata. Amandoi avem 14 ani. Ieri am intrebat-o daca stie unde este o strada( trebuia sa duc cuiva ceva), iar ea s-a oferit sa imi arate unde este strada. Oare ma place? (Cand ne-am intalnit nu am prea vorbit... Eu sunt mai timid...). La telefon si pe mess vorbim zilnic. Multumesc anticipat + Funda.

Răspuns Câştigător
| Raspundd a răspuns:

Sigur te place, nu multe fete sunt dispuse sa arate ceva unor baieti, sunt o fata si crede-ma ca stiu. Sigur ca et place! Scoate-o la o intalnire si in curand ve-ti fi impreuna!

8 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Scoate-o la un suc, fă-o să râdă! Apoi vezi dacă dă semne.

| bassmusic a răspuns (pentru Azµre):

Are un program foarte incarcat... Si nu prea stiu cum...

| Azµre a răspuns (pentru bassmusic):

Te strecori printre el, găsești ceva.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru Azµre):

Nepoate, ai primit până acum vreun tricou? xD

| Azµre a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

Nop, oricum 1 singur tricou primesc, se onorează unul pe lună!

| bassmusic a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

Da, e suuperwinking

| HouseHouse a răspuns:

Sincer din ce ai spus nu cred asta.Dar exista si posibilitatea ca si ea sa fie timidida, iar fata in fata nu poate sa vb cu tine doar pe mess....etc

| crazyvioletflame a răspuns:

Din punctul meu de vedere voi doi sunteti la stadiul de amici. Daca vrei neaparat sa impresionezi fata gaseste PUNCTE IN COMUN! Daca invatati la aceeasi scoala, puteti merge impreuna acasa...Petreceti cat mai mult timp. Sper ca ti-am fost de ajutor! happy