| marinageorgiana14 a întrebat:

Am o intrebare. Da tot colegul meu X care v-am spus ca m-a invitat la patinoar, m-a invitat in oras in vacanta de Craciun, dar faza e ca el e mai nocturn, gen nu iesa in oras ziua, ok noaptea pot iesi si eu cu el pentru ca am incredere in el, ne stim de o viata. Dar nu stiu daca ai mei or sa ma lase... Logic ca eu am acceptat pentru ca imi place de el. Oricum ies in oras cu sau fara el. In fine, intrebarea mea este: e un fel de intalnire? Adica a zis-o gen: Vii in oras? Deci e un fel de intalnire? Ms place? Mi-a mai zis si: dar unde esti fata? Si el nu mi-a zis niciodata asa, s-a mai oferit sa imi dea un catelus, pentru ca avea prea multi//// Sooo? Ma place?

4 răspunsuri:
| xCatastrophe a răspuns:

Te place ca prietena.
Daca tu simti ceva mai mult fa o incercare.

| Xpressurself a răspuns:

Te place insa se poate sa te fi chemat ca sa te cunoasca mai bine. S-ar putea sa nu fi hotarat inca daca da sau nu.
nu stiu cati ani ai insa banuiesc ca vreo 15, 16. Daca te place nu este un motiv sa nu vezi si tu mai departe daca tu chiar il placi pe el. Fiecare cu temele lui happy

| marinageorgiana14 explică (pentru Xpressurself):

Avem 14 ani. Si suntem colegi din clasa 1

| Xpressurself a răspuns (pentru marinageorgiana14):

Foarte bine, du-te atunci cu el daca il placi si o sa vezi daca e o intalnite sau nu.
Insa nu uita sa te simti bine chiar daca era doar o invitatie ca si amic.