| Daniellllll1 a întrebat:

Hey TPU!
Am o intrebare pentru fete:
Daca ati fi in postura sa alegeti dintre 2 baieti. Unul sa fie foarte frumos,iar celalat sa fie frumos, dar nu la fel ca primul..Al doilea baiat, ar avea macar o sansa?

Răspuns Câştigător
| TheLoveDoctorr a răspuns:

30% aspect fizic, 30% atitudinea, 40% comportament. aspect fizic - ingrijire proprie,igiena. Atitudine - Fii hotara,priveste-o in ochi,barbia sus,da dovada de barbat! Iar comportament - spune clar intentiile tale,nu ezista nimic, daca vrei sa o tii de mana, o tii. Daca esti un tip amuzant, fa glume, daca iti place romantismul spune-i ca de doua zile te gandesti cat de tare o sa te tina de mana sub un clar de luna in locul vostru preferat.Improvizeaza!

| RAY a răspuns (pentru TheLoveDoctorr):

0% situatie materiala fain man

| RAY a răspuns (pentru TheLoveDoctorr):

De 7 milioane de ani ne alegem parteneri dupa fizic si azi aflu ca nu conteaza,cum sa nu conteze un tip frumos,inalt are multe fete, poti avea tu carcater daca arati naspa, cand oamenii de stiinta au analizat ce vor femeiile fizicul a fost pe primul loc
inaltimea find de fapt in top urmata de o fata simetrica, voce groasa un corp bine facut, apoi la unu urat iau umflat contul cu cateva milioane de euro asta tia dublat nota primita, tu intre una intelectuala urata si aia frumoasa ce alegi? 80% din ceea ce percepem e vizual, cum sa nu conteze fizicul, fizicul e pe primul loc indiferent de sex apoi starea materiala si carcaterul apoi nu suntem detectoare de suflete /carcatere

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru RAY):

1. https://www.youtube.com/watch?v=rqueKFDRsvE
2. https://www.youtube.com/watch?v=X7PAYhmoKkA

Mai am daca vrei, data viitoare recomand sa - ti tii gura, copilasule :)

| RAY a răspuns (pentru TheLoveDoctorr):

Desigur in fata unei camere video putem sa ne cream propia noastra realitate, daca tu imi dovedesti ca unu urat, gras agata una frumoasa atunci te cred

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru RAY):

Dupa cum ziceam.Mai bine taci si agata cum stii tu!

| RAY a răspuns (pentru TheLoveDoctorr):

Eu nu team jignit omule, fiecare poate crede ce vrea

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru RAY):

Nu te-am jignit in nici un fel iar daca propozițiile precedente le-ai luat ca jignire imi cer scuze!

22 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sincer, pentru mine conteaza cam 30% aspectul fizic atat cat sa nu-mi fie rusine sa ma afisez cu el si sa ma poata atrage fizic. Iar la fizic nu tin neaparat la trasaturi, sa aiba o greutate normala, sa fie cu macar cu 5-10 cm mai inalt, sa fie ingrijit.
Pun mult mai mult accent pe personalitate, trebuie sa ma pot simti bine cu el, sa ma respecte, sa ma inteleaga, sprijine si sa fie romantic si afectuos.

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru Adry05):

Despre asta vorbeam. Mulțumim de părere! Bafta Adry!

| Adry05 a răspuns (pentru TheLoveDoctorr):

Cu multa placere, ma bucur c-am putut ajuta. happy Si-n cazul in care cineva revine cu-n reply, eu am fost 100% sincera, acum daca vreti sa credeti ca toate femeile sunt dupa frumusete si bani, atunci n-aveti decat sa va multumiti cu atat sau sa ramaneti singuri. Daca voi doar asta aveti de oferit normal ca le-ati atras pe alea. laughing

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru Adry05):

Te sustin cu drag.Sunt de aceeasi parere.Ar trebui lamuriti alti colegi de aici.

| RAY a răspuns (pentru Adry05):

De fapt femeiile sunt doar dupa suflet poti fi urat ca naiba si sarac ca o sa te placa toate fetele

| Daniellllll1 explică (pentru Adry05):

I ty you for sincerity

| Adry05 a răspuns (pentru RAY):

Serios? Am precizat mai sus ca intr-o mica masura conteaza si aspectul, atat cat sa fie ingrijit, sa ma atraga cat sa nu vreau sa fug de el si sa nu-mi fie rusine sa ma afisez pe strada. Iar in ceea ce priveste banii, un trai decent e suficient nu trebuie sa-mi vina cu milioanele de euro la usa ca sa ma convinga sa-l vreau, serios acum.

| RAY a răspuns (pentru Adry05):

Si eu spun la fel, si eu caut o fata la fel ca tine, asta e ideea pe care o tot spun ca fiecare are pe cineva in lumea asta indiferent de cum arata, da unele persoanele deci arata urat au pretenti la fotomodele

| corbulalbrosu a răspuns:

Cine si in baza carei analize determina gradul de frumusete al cuiva. Frumusetea este relativa si poate fi complet difera chiar si in viziunea a 2 persoane, sa nu amintim de perceptia in ansamblu. In concuzie in afara de frumusete un baiat ar trebui sa impresioneze in principal prin alte caracteristici.

| andreeaandra989 a răspuns:

Pai daca ar fi doar foarte frumos si nu ar avea minte deloc...nu l-as alege.l-as alege pe cel cu care am mai multe in comun..sincer...

| CodreanuC a răspuns (pentru andreeaandra989):

Asta e un mod subtil de a te face desteapta

| andreeaandra989 a răspuns (pentru CodreanuC):

Nu,este un mod subtil prin care iti zic sa taci din gurawinking si sa nu mai comentezi aiurea in targ

| Anonima00000000 a răspuns:

Da. Clar. Nu doar frumusetea conteaza.

| Bibble a răspuns:

Evident ca ar avea. Daca ar fi mai destept, mai grijuliu, mai iubitor, mai sociabil sau mai intelegator l-as alege pe al doilea. Ar putea sa fie chiar mult mai putin frumos decat primul, daca ar avea macar una din calitatile de mai sus, iar primul nu. L-as alege pe al doilea.

| Pysyclau a răspuns:

Depinde, daca esti proasta alegi primul pentru ca arata mai bine dar 98% din baietii frumosi au mai multe prietene pe care ii prostesc. Eu sunt fata si sincer as alege unul care nu este wow dar sa ma iubeasca si sa nu se joace doar cu sentimentele mele.