| Tempest74 a întrebat:

am o micuta dilema. De la inceputul liceului imi place de o colega de clasa, incerc sa fiu cat mai dragut cu ea si sa o ajut dar mai mereu se ajunge la ignorare. Avand in vedere cele spuse mai sus intrebarile principale sunt Are rost sa mai incerc sau pot sa renunt avand in vedere ca ea are ochi pentru altcineva si Daca raspunsul la prima a pozitiv ce as putea face eu ca sa o mai impresionez.

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Pentru ea ești un nimeni, deci hotărăște singur dacă are rost, cred că nu trebuie să gândim noi pentru tine.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| marialuiza45 a răspuns:

Eu cred ca nu strica sa vorbesti cu ea. Pana la urma nu faci nimic rau si a ignora pe cineva din clasa ta mi se pare de-a dreptul urat.

| HDI a răspuns:

Renunta!