| LoLZ21 a întrebat:

Hey TPU!happy Am o problema...Acum ceva timp am cunoscut un baiat:X M'am inteles foarte bine cu el si aveam atatea lucruri in comun. Acum doua saptamani am iesit impreuna afara. Am povestit, am facut glume, ne'am distrat. Cand m'a condus acasa, m'a tras spre el si m'a sarutat. In aceeasi seara am primit un mesaj de la el 'asta inseamna ca suntem impreuna?' iar eu i'am raspuns 'cred ca da':X Problema este ca in ultimul timp nu prea am avut chef sa ies in oras, plus ca aveam si ceva ameteli:-s El s-a suparat pe mine si mi-a zis ca s-a saturat sa inventez scuze ridicole ca sa nu ies cu elfrustrated Iar acum ne'am despartit... Chestia este ca si eu sunt putin cam orgolioasa si nu stiu ce sa ii zic. Ce sa fac?puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| roxkiss a răspuns:

Daca nu te impaci cu el atunci eu voi fi f suparata pe tine ..scriei chiar acum...scuzama te rog mult.nu ma simteam cam bine ..si nu aveam chef dar nu vreau sa te pierd.te iubesc mult si vreau intr-adevar sa fiu cu tine! scrieeeeeeeeeeeee acum sa nu il pierzi nu orice baiat face primul pas! trebuia sa esi cu el, dac nu te simteai bine avea sa te jeleasca un pic! nu facea asa greaseala mai mult! scrie-i! succes! te pup!

5 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Daca vrei sa te impaci cu el. ar trebui sa ii spui problema tale si sal lasi sa aleaga daca vrea sa mai stea sau nu cu tine. daca numai vrei sa fi cu el lasa lucrurile asa.

| valentinalina a răspuns:

Lasa origoliul si spune.i ce simti adica su eu am patit asta si am suferit mult dupa.bafta!

| Alexutsa_2737 a răspuns:

Orgoliu si dragostea nu fac casa buna. La fel de orgolioasa sunt si eu si daca iubitul meu greseste cu cel mai mic lucru tip la el si daca spune ceva imediat ma si despart de el, insa el stie cum sunt toanele mele si ma lasa in voia mea sa fac ce vreau si dupa tot eu ma duc la el si il sarut. Lasa origolu cateva minute si vorbeste cu el si spune-i care sunt problemele tale

| neutrino a răspuns:

La asa poveste nu exista decat un raspuns: treaba ta, fa ce vrei.