| Bibbyshor a întrebat:

Am o problema:Eu am fost cu un baiat pana intr-o zi cand a inceput sa nu mai vorbeasca cu mine si urmatoarea zi l-am vazut cum se saruta cu o fata roscata. Dupa ce am vazut asta m-am despartit de el dar acum tot ma cauta si imi da apeluri, mesaje si ma scoate din sarite.Eu sunt in aceeasi clasa cu el si dupa ce incepe scoala nu o sa ma lase sa respir. Daca mai vine la mine, ce as putea sa ii zic?

5 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Ca ai luat o decizie in ceea ce-l priveste.Si nu vrei sa continui cu el.Nu-i da apa la moara.

| Betty18 a răspuns:

Spune-i motivul pentru care nu vrei sa-l mai vezi! Tu nu esti a doua optiune a nimanuit. Tu vrei pe cineva care sa te respecte!

| cicicookie a răspuns:

"Marș de-aici" ar fi o varianta buna.

| Bibbyshor explică (pentru cicicookie):

Cam asa dar in afara de asta in plus vreau ceva care sa il raneasca cat de cat, pentru ca el a gresit nu eu.

| FcdAndrei a răspuns (pentru Bibbyshor):

Spune-i ca ai deja pe altcineva happy