| SmQaLeXuTzz a întrebat:

de cand am inceput liceul pot spune ca am vazut o colega uitandu-se la mine cateodata. de 2-3 zile am inceput sa vb cu ea si ma lovea in glume si I-am spus de ce da, si raspunsul a fost "pentru ca te iubesc" cu zambetul pe buze dand impresie de gluma. Astazi statea in banca mea si I-am zis sa se ridice, s-a ridicat, m-a luat in brate si m-a pupat pe obraz si a intors si ea obrazul sa o pup. Intrebarea mea este : Credeti ca ma place?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Norocosule!
"Te iubeste femeile,
Si e moarte de pe tine!".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da, mult de tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mult ca sigur. Sper ca ai pupat-o si tu!

| Marian9526 a răspuns:

Sunt sanse de 80% sa te placa
Dar iti dau un sfat: niciodata sa nu.ti faci o iubita, una dintre colege.
Din 2 mari motive:
1) O sa te "supravegheze" mereu, o sa devina geloasa si posesiva.
2)Daca o sa va despartiti, o sa fie foarte nasol sa va vedeti in fiecare zi la scoala