| anonim_4396 a întrebat:

am o problema.placeam un baiat cu vreo 2-3 ani mai mare decat mine. ok problema este ca el ma ignora...nu prea vb cu mine uneori imi dadea impresia ca ma plk se uita la mine asa de parca ma'r placea dar daca il intreba cineva sau eu nu zicea ca ma plk.in fine l'am iubit si il iubesc cu adevarat. ok cand trecea pe langa mine ii puneam piedica sa ii atrag atentia dar cateodata si el imi punea mie. va rog sa imi dati sfauri sau ceva si inlegatura cu privirile cateodata imi vb urat sau asa mai nasol. dar cand ma vedea asa se uita la mine insistent sau dupa ce o terminat a8 o facut o petrecere dupa banchet cu vreo saptamana si o vn si el si eram si eu si asa se uita la mine

Răspuns Câştigător
| biBii07 a răspuns:

Pai mai, daca el a terminat a8a inseamna ca are vreo 15 ani. Asa-i? asta inseamna ca tu ai 12-13. Ai vrea sa se uite la tine? E clar ca nu face nimic altceva decat sa se joace cu tine. Esti putin cam micuta pentru el si poate ca ii esti doar simpatica si de aceea iti pune piedici si iti arunca ocheade. Nu cred ca e ceva mai mult de atat thinking

1 răspuns:
| Gabriela_3094 a răspuns:

Heii. si eu am patit asta... Dar s-a terminat cu bine. i-am spus tipului si totul a decurs super! Nico nu te mai ascunde si spui adevarul. Te vei simti mult mai bine si poate smug Poate va fi ceva happy " Daca nu risti, nu castigi! ". Sa ai bafta :*