| anonim_4396 a întrebat:

Bun deci povestea aceasta este cam lunga si apreciez daca aveti rabdare sa cititi happy
Plac un baiat dar chiar nu stiu daca ma place
Prima data imi punea piedica si odata mi-a dat incet o palma peste cap, se uita insistent la mine si cand vorbeste cu mine pare mai agitat.
Una din prietenele lui m-a intrebat daca il plac si daca vreau sa fiu cu el.ea a zis ca vrea sa ii gaseasca prietena si nu inteleg de ce s-a gandit tocmai la mine
Azi am iesit prima data cu el si imi punea tot felul de intrebari si era asa de dragut ma intreba in continu pe cine plac.
Totu era perfect pentru mine pana mi-a zis ca place o fata din alt oras dar vrea sa fie cu cineva din orasu lui ..Pe mine m-a intrebat tot drumu pe cine plac si a zis ca nu se lasa pana nu afla. Prietena mea a zis ca ma place si ca eu sunt acea fata cu care vrea sa fie si spune ca e evident da chiar nu stiu ce sa cred. Voi ce credeti?

6 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Da-i si tu acelasi raspuns pe care ti l-a dat si el laughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Fii pe pace ca te place.

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Bla,bla. Altceva nu stie decat sa te intrebe pe cine placi? Daca e asa redus cauta unul (mai) destept.

| Ciumpi35 a răspuns:

Te place. Si „fata din alt oras" e ca sa nu se faca de ras in caz ca nu-l placi.

| Madarinca a răspuns:

Te place si cred ca inca foarte mult. Deoarece un baiat care nu i-ar placea de vreo fata nu ar intreba de multe de de cine iti place.

| hamza97 a răspuns:

Buna,toate semnele astea sunt ca te place mult crede-ma si mie cand im place o fata incep sa fac chestile astea si adevarat ca si eu intreb daca are iubit deci da baiatul e cam timid si nu vrea sa te intrebe direct deoarece e frica de un raspuns negativ si dupa sa il vorbesti la spate de rau.
deci eu zic sa incepi tu primul pas fi curajoasa si multa bafta:*