| ionutzzz90 a întrebat:

Am o mare problema la o fata ii place de mine si de inca un baiat cu care e impreuna de 8 lunisaddar ii place mai mult de mine si nu vrea sa se desparta de el deoarece sunt de mult timp impreuna! Ce pot face sad? Fundita:*

Răspuns Câştigător
| IloveME a răspuns:

Chiar tu spui te place! pe el il iubeste!
La fel cum nu vrea sa il lase acum dupa 8 luni, nu il va lasa nici dupa un an nici dupa doi, iar tu ce vei face? vei sta la fundul ei, vei pierde cativa ani asteptand-o si pana la urma tot ea te va lasa!
Aceasta fata nu iti convine, asa mi se pare mie sper sa fim de aceiasi parere!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Te asezi frumusel la coada si astepti.

| Mihaela1964 a răspuns:

Complicata situatie - mai bine iesi din ea si gaseste de iubit o fata care sa te iubeasca numai si numai pe tine. Decizia iti apartine, fireste.Numai bine, Ionut.happy

| gabytza2013 a răspuns:

Tu ii poti arata ca o meriti mai mult.si daca te place destul de mult va renunta la el in favoarea ta

| misterChristian a răspuns:

"lasa coarda" nu ancerca so "atragi"incearca sa fi cat mai normal nu-i prea atrage atentia si nu o accepta mereu.Iti urez succes