| Sapersters a întrebat:

Hey TPU, asta este povestea vieții mele, sper să aveti rabdare să cititi tot. (rog seriozitate, mulțumesc!) Sunt o femeie extrem de urâtă,sunt mai mult decât calificat să scriu despre asta, decât oricine altcineva. Nimeni altcineva nu este mai urât decât mine. Sunt cea mai urâtă femeie.
Sunt una dintre cele mai urâte femei din lume. Acest lucru a fost confirmat de majoritatea oamenilor pe care i-am întâlnit în viață de când aveam doisprezece ani. Toți au spus că sunt una dintre cele mai urâte fete pe care le-au întâlnit vreodată, așa că, din moment ce mulți oameni sunt de acord că sunt una dintre cele mai urâte femei pe care le-au întâlnit vreodată, sunt una dintre cele mai urâte femei din lume.
Din păcate, am o față foarte masculină. Semăn mai mult cu tatăl meu decât cu mama. Mama și sora mea cred că sunt urâtă. Oamenii spun adesea că frumusețea este în ochiul privitorului, dar această afirmație nu mi se aplică. Sunt atât de urâtă încât sunt universal urâtă pentru toți.
Când aveam doisprezece ani, copiii au început să râdă de mine tot timpul și când mi-a plăcut de un tip și i-am spus sentimentele mele față de el, că mă intereseazăn. El mi-a răspuns că nu-l atrag și că nu sunt genul lui de fată, deoarece nu sunt frumoasă, iar mai apoi toți băieții de care am incercat sa ma apropii au reacționat la fel, unii mi-au dat și block pe Facebook, Instagram. Am avut experiente cu baieti, care au fugit de mine strigând,, Luați-o pe asta de langa mine ",,, Eu nu mai stau cu urâta asta ", iar când a fost într-o excursie în clasa a XII -A un băiat a fost obligat de profesori să stea lângă mine, deoarece nimeni nu voia să stea cu mine, iar el a strigat tot drumul că nu mă mai suporta și că vrea să plece de lângă mine (menționez că acel băiat era de la altă clasă, excursia aia a fost prima dată când l-am văzut, eu nu-l cunoșteam până atunci), așa că asta arată cât de urâtă sunt. Mă urăsc atât de mult și aș da orice ca să mă operez plastic.
Toți, inclusiv mama și sora mea, m-au agresat pentru că sunt urâtă. Mama și sora mea au fost cei mai răi bătăuși la un moment dat. Cei mai mulți copii când sunt hărțuiți la școală merg acasă și primesc sprijin, dar eu nu am primit niciodată acest tip de sprijin. Ei se înfuriau pe mine pentru că sunt atât de supărat, îmi spuneau să mă întăresc și să trec peste asta
Recent, mi-am mărturisit sentimentele față de un tip, pentru că eram interesată de el, iar el m-a respins, spunându-mi că sunt prea urâtă și că mai bine rămâne singur toată viața lui decât cu cineva ca mine!" A fost dureros pentru că el se plânge mereu că femeile nu-l observă niciodată, deși eu l-am observat întotdeauna, așa că, în cele din urmă, i-am mărturisit ce simțeam, iar el m-a tratat cu dispreț
Oamenilor le place deseori să-mi spună despre cât de urâtă sunt. Uneori merg pe stradă și unii oameni se exprima cu,, vai, dar cu urâtă este fata asta "Îmi doream ca zicala frumusețea este în ochiul privitorului să fie adevărată, dar nu se poate, cel puțin nu în realitatea mea. Sunt atât de urâtă încât fiecare privitor mă vede urât. Mi-aș fi dorit atât de mult să mă fi născut cu o altă față. M-am săturat de străinii care fac comentarii nepoliticoase atunci când merg doar la o plimbare și mă ocup de treburile mele.
Ceea ce este enervant este că dacă confirm sau recunosc oricăruia dintre acești oameni că sunt urâta, se enervează atât de mult pe mine pentru că spun asta. Ei pot spune tot ce vor, dar de îndată ce sunt de acord cu ei „Nu te insulta! De ce ai fi atât de negativ?"
. Uneori vreau să mă sinucid pentru că nu mai vreau să fiu urâtă. Mă urăsc atât de mult și m-am săturat să fiu singură. A trebuit să fiu complet singură pentru izolare. Fața mea este cel mai urât lucru din existență și niciun om nu mă va iubi vreodată.
Asa este sa fii extrem de urat, iar asta vine de la una dintre cele mai urate femei din lume.

21 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Horataste-te daca esti femeie, barbat sau hermafrodit, ca nici tu nu sti ce esti, odata ce conjugi verbul ba dupa genul feminin ba dupa cel masculin laughing

Ma rog, poti sa ai atat cuc cat si pasarica, dar atunci te numesti hermafrodit!

"Sunt o femeie extrem de urâtă, sunt mai mult decât calificat să scriu despre asta, decât oricine altcineva. Nimeni altcineva nu este mai urât decât mine..."

| Sapersters explică (pentru Violleta2022):

Dacă faci mișto de mine, nu îmi mai răspunde, eu am scris clar că,, rog seriozitate ", se mai întâmplă să mai greșesc, nu am cel mai bun telefon, pentru că pe lângă urâtă, mai sunt și săracă!

| Violleta2022 a răspuns (pentru Sapersters):

Nu face nimeni misto de tine, odata ce singur ti-ai trecut verbele la genul masculin, iar in acest caz cand vorbesti despre tine referindu-te ba ca esti saraca, ba esti urat (atentie, nu ai scris URATA ci urat, deci masculinul) este clar ca esti barbat!

Daca totusi nu stii nici tu ce esti, dar ai atat cuc cat si pasarica, atunci te asigur ca genul tau este NEUTRU si te numesti hermafrodit.

O alta posibilitate este ca esti barbat, dar minti de ingheti apele, pentru dramatizare si caterinca.

| Sapersters explică (pentru Violleta2022):

Dacă ai citi tot, ai vede că am scris și,, urâtă ", eu sunt femeie, nu sunt bărbat și de ce aș scrie asa ceva la caterincă și pentru distracție?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Sapersters):

Am citit tot, si vad ca ai scris despre tine ca esti URAT (nu urata) deci esti barbat!

Uite aici inca o fraza scrisa de tine unde se vede clar ca etsi barbat:

"Ceea ce este enervant este că dacă confirm sau recunosc oricăruia dintre acești oameni că sunt urât"

| Sapersters explică (pentru Violleta2022):

Nu sunt bărbat, dar crezi ce vrei.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Sapersters):

Baiete, nu ai cum sa ma convingi de contrariul, odata ce topicul este scris chiar de manuta ta!

| Sapersters explică (pentru Violleta2022):

În viața reală oamenii mă tratează ca pe un ra*at, așa că, dacă nu îți plac întâmplările din viață mea, nu le mai citi!

| Violleta2022 a răspuns (pentru Sapersters):

Pai asta se vede si aici, ca nu esti capabil nici sa fii constistent in propriile minciuni...

| Sapersters explică (pentru Violleta2022):

Este viața mea, situații prin care eu sunt nevoită să trec zilnic, din cauza urâțeniei mele. Tu nu mă cunoști, nu știi nimic despre mine, cum ai ajuns la concluzia că mint? astea sunt problemele mele, că am greșit, asta este o alta problema, am scris ditamai textul la 5 dimineața.

| anonim3247 a răspuns (pentru Sapersters):

Poți să înveți și să faci o facultate și să reușești profesional.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Sapersters):

Mai citeste odata ce ai scris tu cu manuta ta in topciul d emai sus, sa vezi cum scris ba ca esti urat, ba ca esti urata, deci cand esti baiat, cand esti fata, fiindca conjugarea verbelor la genul masculin si feminin, tu ai pus-o in text, nu eu!

Pana la urma esti hermafrodit?

| mihai69 a răspuns:

Ok. Am citit, care e întrebarea?

| dullcat a răspuns:

Doamne fereste cat hate si misoginism pe aici, chiar si de la o femeie care ar trebui sa fie inteleapta si sa ofere sfaturi incurajatoare.Am considerat util sa mai citesc ce ai scris, ca sa inteleg mai bine situatia ta.Ma doare pe mine de cate ori ai scris cuvantul,, urata " in acest text, deci nici nu- mi pot imagina pe tine cat de mult te doare. sad Dar sinuciderea nu e calea deloc.Asta doar ii va bucura pe oamenii care s-au comportat ca niste bullies fata de tine! Crede-ma ca nu merita.

| haileewatson a răspuns:

De la prima propozitie m-ai plictisit. Ai venit aici sa cersesti complimente sub pretextul ca ai nevoie de sfaturi. Draga mea, mergi la psiholog si invata sa te iubesti

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Asa, si care e intrebarea?

| Sapersters explică (pentru FilosofulDepresiv2022):

Dacă ai chef de glume și mișto uri, eu zic să te cari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic să te realizezi profesional, să ai credință mare în Dumnezeu, iar într-o zi va răsări soarele și pe strada ta. Eu zic să nu mai fiți duri cu ea. Nu merită. Are parte de destulă duritate în viața de zi cu zi. Măcar noi aici pe internet să îi spunem o vorbă bună...

| depression17 a răspuns:

Trimite poza sa vedem atunci

| depression17 a răspuns:

Care e intrebarea?

| Sapersters explică:

Povestea *