| ramonapop a întrebat:

baiatul de care imi place nu imi raspunde la telefon si nici pe facebook..ar trebui sa-mi fac griji? la scoala arata de parca ma place iar acum...nu prea ce sa fac? as vrea sa-i spun ca il plac azi cand ma intalnesc cu sora lui is o prietena de-a mea.dar cum sa fac acust lucru? prietena mea stie ca il plac si ma va lasa cu el catva timp,, sa fie atunci momentul? dar daca aude sora lui? ajutati-ma please... ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Xtadelo a răspuns:

Da,asta ar fi momentul.happy
Nu-ti fie frica de parerea surorii, nu ai de ce... daca mai sunteti si prietene nu va avea nimic impotriva.

2 răspunsuri:
| yumary a răspuns:

Nu iti face griji poate are treaba sau a intervenit ceva si nu poate sa iti raspunda.
Poti sa ii spui ca il iubesti cand nu e sora lui prin preajma, sau poti sa o lasi pe altadata daca nu esti pregatita
Cel mai bine ar fi sa ii spui cand sunteti doar voi 2 happy
Sau chiar si de fata cu sora lui nu vad ce se poate intampla.happy
Baftahappy

| sweetcassie a răspuns:

Momentul doar tu poti sa ti-l alegi happy normal, trebuie sa ii spui cand ramai singura cu el. Dupa parerea mea ar trebui sa il intrebi prima data daca simte ceva pentru tine, pentru ca dupa aceea sa nu fi dezamagita... Cat despre sora lui, de ce sa nu auda?