| anonim_4396 a întrebat:

Am o prietena o cheama Ioana si ma intalnesc mereu cu ea la scoala si... o plac foarte tare dar stiu ca si ea ma place ca mi-a spus dar nu stiu ce sa-i spun eu ca as vrea sa nu fiu atat de rapid ca poate se supara va rog ajutati-ma. Apropo am 10 ani si ea la fel.

Răspuns Câştigător
| Pshiholog a răspuns:

Cea mai buna este parerea unei femei, pentru ca si eu am 11 ani si stiu cum ar putea gandi fata pe care o placi. Daca tu o placi si ea te place mie mi se pare ca e puterea dragostei si nu cred ca va grabiti

5 răspunsuri:
| buburuza2 a răspuns:

Scumpul meuu happy la 10 anii nu e iubire dupa parerea meawinking e un fel de placere happy aceea fata iti creiaza un fel de "dependenta" si ca sa o potii cucerii sa fie prietena ta... poti sa o inviti la un suc happy sau intr-un parc...cea ce conteaza e sa fiti amn2 si nimeni alt cinnevva || iti urez mult noroc :* || funndda?:X

| VINTZU a răspuns:

Daca te place dc nu incerci caci n-ai nimic de pierdut

| 1ce a răspuns:

Pur si simplu daca te intreaba ceva de genul "Vrei sa stai cu mine?" ai putea sa intorci capul si sa-i spui "Ma cheama Cutarita" sau "Scuze, trebuie sa plec, am antrenamente", ideea e sa o eviti iar cand te simti pregatit poti sa o intrebi tu pe ea.
Dar eu in loacul tau n-asi rata ocazia.S-ar putea, atunci cand ajungi chiar sa te indragostesti de ea, sa o pierzi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ai putea sa ii spui in fata.asa se rezolva treaba.happy

| ovidiu007 a răspuns:

Dau funda