| eualexandra321 a întrebat:

HEY,TPU! cand un baiat se uita la mine pe furis oriunde as fi,se izoleaza cateodata de prietenii lui,in preajma mea,cred, are un ton mai ridicat al vocii si cand spune ceva chiar daca as fi la 5m de el se uita spre mine.Cateodata mi se pare ca ma asculta cand zic ceva si sta asa parca intors spre mine si cand ma uit la el intoarce capul in alta parte si odata cand am mers la clasa lui m-a analizat din cap pana-n picioare si avea un zambet asa finut, prietenos.Cand el se uita la mine se intoarce si un prieten de-al lui si se uita, cred ca-l pune sa-si dea cu parerea despre mine.Credeti ca ma place? Atunci de ce nu vine la mine sa-mi vorbeasca? MULTUMESC CA AVETI RABDARE SI VREAU SI UN RASPUNS LAMURITOR.laughing

7 răspunsuri:
| NuMaContrazice a răspuns:

Te place dar e timid, incearca tu sa te bagi in seama cu el.

| adriang95 a răspuns:

Da, dar este timid. Ideea e ca mentalitatea de timid forteaza un baiat sa astepte semne, sa stie cu exactitate daca o fata il place pana sa actioneze. Dar un baiat timid este imprevizibil tinand cont ca se interiorizeaza destul de mult. Deci e posibil, daca incerci, sa ai o experienta placuta sau sa il mai calesti putin.
In concluzie, daca incerci, cel putin unul dintre voi iese in castig.

| BeautifulAngelOana a răspuns:

El clar te place! Nu vine sa vorbeasca cu tine pentru ce ii e rusine! Cand mergi la clasa lui intreaba-l cat ii ceasul, adica fa putin pe prostuta si asa incepeti sa vorbiti!

| generator20 a răspuns:

Ori te place ori vrea doar sa vorbeasca cu cineva diferit de ceilalti si e ceha mai timid(adica da te place)-dar mai subtil

| hass a răspuns:

Te place clar, dar ii este rusine sa ti-o spuna pentru ca el crede ca tu nu il placi.Incearca sa vb cu el mai mult. Spune-i ca iti place de el. Daca si el iti va spune ca ii place de tine asa este si daca nu... spune-i ca ai glumit sau ca vroiai sa vezi ce zice. Spcer ca iti este cu folos raspunsul meu.Astept funda.

| Pissic a răspuns:

Cel mai posibil te place..sau poate te.a vazut mai diferita de ceilalti si doreste sa te cunoasca. N.a venit la tine poate din cauza ca este timid sau poate are motivele lui sa mai astepte. poate vrea sa vada cum reactionezi si tu

| passout98 a răspuns:

E clar, te place.Dar e timid asa ca incearca sa intri tu in vorba cu el.Nici eu nu am tupeu mereu sa ma bag cu o fata de care imi place in vorba pentru ca ma pierd.laughing