| Maaria a întrebat:

Ce cale de impacare ati gasi voi pentru a va impaca cu prietenul(iubitul).
Dau fundita pentru cel mai bun raspuns.

7 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Depinde,ce s-a intamplat mai exact? Care a fost motivul?

| LorryDulce a răspuns:

Daca stai sa te intrebi sau sa te iei dupa toti nebunii, pierzi timpul degeaba.Cel mai corect atat pentru tine cat si pentru el este sa vorbesti sincer si deschis cu el/ea despre ce s-a intamplat sau se va intampla.Veti gasi sigur o solutie daca totul decurge asa

| PinkPanther a răspuns:

Depinde motivul

| puishor69 a răspuns:

Ii sugi cactusu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde. Daca e doar suparat pe tine, ii faci o surpriza, il uimesti cu ceva nou, etc. Dar daca ti/a cerut despartirea el, asa deodata, este mai greu, chiar imposibil. trebuie sa il cunosti foarte bine pentru a sti cum sa il recuceresti, caci asa cum fiecare fata e deosebita, fiecare baiat e special in felul lui! unora le/ar placea insistanta cand vine vorba de o iubita, dar celor mai multi le atrage atentia indiferenta! Tu tine/l acolo langa tine, nu/l supara prea tare, si iubeste/l mult, fii tandra si in felul acesta nu vei fi nevoita sa ai nevoie de raspunsul la aceasta intrebare!

| bubudeeabubu a răspuns:

Ouu. am trecut prin asa ceva si l-am facut gelos si mea dat la scoala un biletel ca ma place si a plecat nu ma :* cu el si i-am zis ca am pe altu si un vecin m-a ajutat si ca pala l-am :* si pe el nu si alte chestii pana cand a devenit gelos si mea dat biletelu lu vecinu i-am zis ca mai vreau sa continuam sal mai facem gelos da vecinamiu a zis ca nu si m-am impacat cu el nu eram cu el eram doar prt si el imi zicea tot felul te iubesc si alte chestii si ne-am impacat dupa un timp ne-am certat iar si in ziua de azi ma tachinez cu el si nul suport nici buna nu-i zic si regret ca am acceptat ca proasta sa fiu cu el

| Maaria explică:

Deocamdata nu e niciun motiv doar ca mi-a pus aceasta intrebare