| Carmencitta a întrebat:

Prietenul meu s-a despartit de mine. Eu stiu ca mai tine la mine. Cand ma vede se tine dupa mine si incearca sa sa ma bage in seama... oare mai e cale de impacare?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

E clar ca te mai iubeste! Mergi si tu mai incet si eventul impiedica-te intr-o zi atunci cand el merge in spatele tau, si ai sa vezi ca va veti impaca!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Andrrrraaaa a răspuns:

Cale de impacare? Asta depinde de voi. Comunicati mai mult pe subiectul despartirii. Bafta!