| astrid_2414 a întrebat:

Cum procedati pentru o impacare (cu iubitul)? Cum actionati?

4 răspunsuri:
| nikol a răspuns:

Cred ca comunicarea e cea mai buna solutie

| N0name_7278 a răspuns:

Cred ca mai intai as incerca sa-l fac un pic gelos cu un status de genu " " Iar noi, Iar noid, Iar impreuna[ Te iubesc day dreaming ] " Apoi as vedea cum ar actiona el happy.
Probabil ca daca si el isi doreste asta o sa te intrebe ceva asemanator : " Buna, Cu cine te-ai impacat? " Sau ceva de genul. oh go on.
Bafta si numai bine :*.

| catherine_6644 a răspuns:

Trebuie sa comunicati. Este cel mai corect pentru ca asa vei sti daca el isi doreste sau nu o impacare. Nu trebuie nici sa il agasezi cu acest subiect pentru ca se va satura pana peste cap si nu iti doresti asta. Provoaca-l la o discutie despre voi, dar nu pe Mess, Facebook sau telefon. Fata in fata

| catherine_6644 a răspuns:

Trebuie sa comunicati. Este cel mai corect pentru ca asa vei sti daca el isi doreste sau nu o impacare. Nu trebuie nici sa il agasezi cu acest subiect pentru ca se va satura pana peste cap si nu iti doresti asta. Provoaca-l la o discutie despre voi, dar nu pe Mess, Facebook sau telefon. Fata in fata.

Sper ca ti-a fost de folos si succes!