| Lukasssz a întrebat:

Hey TPU, ce calitati trebuie sa aiba o persoana ca sa formati o relatie cu ea?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Salariu aproximat cu al meu intre 3500 - 4000£. Referitor la fizic sa arate binisor nu prea am pretentii. Azi m.am intalnit cu o patroana la 52 par blond fizic de invidiat frumoasa ar merge o tura

| RAY a răspuns:

Sunt curios cei care vorbesc de sinceritate sunt si ei sinceri?

| sierra1 a răspuns:

Există o grămadă de tipuri de relații, fii mai concret, nu așa generalizator

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Acelea pe care nu as putea sa le exprim in cuvinte, cu atat mai putin sa le stiu thinking

| LoveSleep a răspuns:

Stai sa scot iar lista.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

În orice fel de relație baza este formată din respect și sinceritate, doar așa se poate clădi o relație de încredere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Pentru mine personal contează să existe chimie, conexiune și potențial de a construi lucruri împreună.

Deci mai degrabă aș spune că este ceva ce ține de ambele părți.

Ca și calități aș vrea să regăsesc sinceritate, devotament și o minte care nu cunoaște limite.

Succes!

| IgnatVictor a răspuns:

1. Inteligență;
2. Comportament adecvat;
3. Un fizic decent;
4. Empatie.

| didiclau1996 a răspuns:

Îți spun am cautat eu. Un barbat matur, educat, cu bun simt, respectuos, inteligent, sa arate bine (nu imi plac barbatii foarte musculoși), sa nu fie foarte gelos. Plus principalul : sa nu fie violent verbal si fizic, plus sa nu însele. Asta caut eu