| squib a întrebat:

Dupa ce criterii va ghidti cand va formati un cerc de prieteni? Prietenul cel mai bun ce calitati trebuie sa aiba?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietenii adevarati NU exista sad. Dar sa nu criticam sa recunoastem k nici no nu am fii buni prieteni la nevoie. Niciodata nu m-am gandit la criterii. Prietenii nu tii alegi, tii faci. Nimeni nu este constient ce este aceea prietenie. Dar sa zicem ca un prieten te ajuta la nevoie, ai mereu un umar pe care sa plangi si poti sa te descarci spunandu-i problemele dar niciodata nu vei stii ce vrea cu aevarat aceasta persoana... ce gandeste.

Am ajuns la concluzia ca tu insati iti esti cel mai bun prieten. Tu ai avut vreodata prieteni adevarati?

5 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Am amici de toate categoriile.
Dar eu nu cred in prieteni.cunostinte,pot sa le zic, dar prieten e prea mult.
Iti da vreo unu un rinichi daca ai nevoie de el? raised eyebrows.nu.

| cioko19 a răspuns:

Buna!
@crissu92, parerea mea e ca mai exista si prieteni adevarati. doar ca trebuie sa ii gasesti happy.

Si acum sa raspund la intrebare. happy
Nu trebuie neaparat sa aiba nu stiu ce calitati.
Astept de la el/ea sa nu ma minta si sa nu ma barfeasca.
:*

| cioko19 a răspuns:

Asta e, avem pareri diferite crissu happy

| emima a răspuns:

Poi mai intai sa nu se drogheze pe urma sa nu vorbeasca urat sa nu die rockeri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei ne uitam la defecte Anulam defectele iar daca ramine ceva bun tragem linie Partea buna trebuie sa o depaseasca pe cea rea