| OchiiAlbastrii20 a întrebat:

Hey TPU...ce pot sa fac sa nu mai am Insomnie?
Ceva sa nu includa somnifere sau alte pastile.
Dau Funda :X

Scuzati caregoria happy

Răspuns Câştigător
| Denis777 a răspuns:

Pai sa nu bei cola, cafea, cofeina sau orice asemanator bea un ceai seara, poti face o baie fierbinte pentru a te relaxa, oricum eu de 2 saptamani am insomnie si nu ma deranjeaza deloc

| OchiiAlbastrii20 explică (pentru Denis777):

Pe mine ma deranjeaza..ca din cauza la insomnie, ma culc foarte tarziu, si ma trezesc apoi pe la 13. ceea ce nu-mi convine din cauza ca ziua am lucruri de facut..si nu am timp straight face

8 răspunsuri:
| cLeriQue a răspuns:

Încercă să iei legătura cu Connect-R.

| Roxiiiiii a răspuns (pentru cLeriQue):

Ce tare laughing))

| OchiiAlbastrii20 explică (pentru cLeriQue):

Merci. voi face asta laughing el m-a facut sa am insomnie rolling on the floor

| RAY a răspuns:

Sexul draga, masturbarea e fb la somn ca elibereaza un hormon care e ca somiferul

| OchiiAlbastrii20 explică (pentru RAY):

Va rog, fara raspunsuri asa...totusi nu cred ca am varsta nu? angry

| Denis777 a răspuns:

Am 14 ani, multumesc pentru raspunsul castigator, daca e sa ma gandesc si pe mine ma deranjeaza, fiindca nu pot termina planurile din timpul zilei

| maooops a răspuns:

Mmmm incerca o plimbare seara inainte de culcare