| Salamandra44 a întrebat:

Hey tpu..Credeţi că zodia peşti şi săgetător se potrivesc? !

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred in zodii!
Eu cred ca doi oameni se potrivesc atunci cand se iubesc, se respecta si sunt dispusi sa faca compromisuri toata viata, de dragul celuilalt.
Sunt unul din cazurile in care horoscopul spune ca nu sunt compatibila cu sotul meu, ca-i practic imposibil o casnicie si totusi, sunt exceptia care intareste regula, pentru ca avem 35 de ani de casnicie fericita si nu mi-as concepe ziua de maine, fara el.

| corbulalbrosu a răspuns:

Toti cei care se ocupa cu : astrologia, horoscopul, zodiacul, cititul in palma si in bobi, reprezinta categorie oamenilor cei mai putin credibili, fiindca de fapt ei sunt cel putin ''PARALELI'' cu lumea reala si mai ales cu adevaratele probleme care ''framanta'' la greu... omenirea. laughing rolling on the floor

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cred că potrivirea nu are legătură cu zodiile.

| CleanHeart a răspuns:

Nu prea tine de zodie asta cu potrivitul, sunt pesti si m-am inteles bine cu oamenii din zodia sagetator dar nu are importanta zodiacul, astrologia asta e misto ea asa dar nu sa devii fanatic, cateva chestii hai ca sunt reale ce tin de personalitate dar daca zice cineva sunt rac si nu m-as uita la un leu pentru ca e plin de sine e prea de tot.

| Swae a răspuns:

Fata pesti cu sagetator, cred ca da.
Baiat pesti cu sagetatoare, nu prea.
Baietii in zodia pesti pe care ii cunosc mai mereu au avut ghinion in dragoste.

| Bozgi200 a răspuns:

Bruh...îs o prostie astea.

Răspuns utilizator avertizat
| Anonim53220 a răspuns:

Cine naiba isi decide partenerul in functie de zodie voi sunteti normali? Adica perioada cand au avut ai tăi chef determina pe cine sa ai ca partener? Ganditi odata in voata logic si formati-va opinile, nu va luat dupa prostii

| Neneaciordables a răspuns:

Peste cu dinozaur se potrivesc, seamana dpdv genetic

| AnaMaria691235 a răspuns:

Nu, peste merge doar cu fecioara