| QAkkyQ a întrebat:

Zodia pesti si balanta se potrivesc?

Răspuns Câştigător
| pixieroxx a răspuns:

Din cate stiu eu...NU...si eu sunt balantsa si am avut un prieten in zodia pesti. ne certam mai tot timpul, si nu ne prea intelegeam. insa, gandeste'te ca depinde si de caracterul persoanelor in aceasta zodiewinking sunt sigura ca exista cupluri care se inteleg foarte bine si sunt in zodia pesti si balantsa:X

3 răspunsuri:
| QAkkyQ explică:

Credeti ca chiar daca iubitul meu e balanta si ne cam certam mai mereu incercand sai pacalim pe ceilalti ca nu ne iubim.ca sa ne lase in pace.ar trebui sa sa-i fac pe plac.sa fiu mai romantica sau sa-i las loc si pentru el si prieteni? Va rog ajutati-ma cal iubesc mult si sunt cu el de 2 ani si inca nu ne-am sarutat si mereu suntem pe punctul s-o facem dar intervine cate ceva iar eu fiind timida nu pot s-o fac in public asa cum vrea el ar trebui sa fiu curajoasa ca el?