| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU!
Cum as putea sa-i spun unui baiat ca-l plac?
Si el da semne ca ma place, dar nu vrea sa recunoasca.Cand il intreb doar zambeste.
thinking fundita thinking

Răspuns Câştigător
| Radu136 a răspuns:

Du-te la el, ii zici asta si daca iar zambeste il saruti, simplu... el nu o sa recunoasca niciodata... Succes

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da-i de inteles macar ca il placi, poate e rusinos, dar e clar ca i el te place numai ca nu vrea sa recunoasca

| MrAnderson a răspuns:

Salut

Poate e doar timid, si se teme de un refuz.
Incearca sa-l lamuresti ca tu il placi pe el, si poate asa o sa-i vina si gurajul. big grin

| Schatzyyyyy a răspuns:

Poarta o discutie cu el, si impartaseste-i sentimentele:*

| crazzylol a răspuns:

Pai cand treci pe lanaga el sa ii spui si tu buna. Si daca vrea sa fi impreuna cu el o sa te bage in seama.

| CocaColaDeCapsuni a răspuns:

Banuiesc k probabil ti-e frica sa-l intrebi ca nu cumva sa fi refuzata( nu ar fi prea dragut asta pentru tinesad ).....Eu a`si zice sa-ti pui prietenii sa-l intreabe..Si apoi in functie de raspuns vezi thu. Iti doresc multa multa bafta.big grin

| VampireBlood a răspuns (pentru CocaColaDeCapsuni):

Am incercat si cand prietena cea mai buna i-a zis: "Hai ma recunoaste ca o placi!" a zambit si se inrosiselaughing

| pusitaaaa20000 a răspuns:

Du-te la el si spune-i dar sa fiti numai voi doi sa vorbiti...ii spui ca il placi si daca ati putea incerca sa fiti impreuna!
Bafta:*