| Diiiia a întrebat:

Bunaaa...deci imi place de un baiat si lui ii place de mine.Cum as putea sa ii dau semne ca si eu il plac? Nu pot sa ii spun in fata, sunt mai timida...

5 răspunsuri:
| NinaSimone a răspuns:

Uita-te la el. cand intarce capu zambeste-i. poti sa lasi privirea in jos dar fii sigura ca el te vede ca te uiti la el si ca ii zambestibig grin apoi baga-te in seama cu el big grin sau incearca sa fii prin preajma lui si daca ii place de tine, sigur o sa se bage in seamahappy incerca sa il atingi "din greseala" ( pe mana spre exemplu).

| Zulicious a răspuns:

Sau apropie`te din ce in mai mult de el.devenind prieteni se vor aprinde scantei intre voi si atunci isi va da sigur seama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i in spate atunci... adica telefonul fara fir, din barfa in barfa, cu vreo colega mai guraliva, intelegi tu...

| KrissTi a răspuns:

Uite-te la el mult timp si o sa-si deie seama!

| MaDaLLyNNa13 a răspuns:

Spune-i la o prietena mai buna care il cunoaste ca iti place de el si nu trebuie sa te mai impacientezi asa... daca nu incearca sa vorbesti pe mess sau prin telefonn...happyhappy