| LionelJosh a întrebat:

Sunt indragostit de o fata cu 7 ani mai mare decat mine! Credeti ca am vreo sansa cu ea?

23 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Şansa mereu există.

| mona a răspuns:

Sansa poate ai dar relatia nu va merge

| BeAmazing a răspuns:

Deci aceasta varstra are fata de care esti tu indragostit... Din pacate nu prea cred ca ai sanse la ea sad!

| LionelJosh explică (pentru BeAmazing):

Da...si nu e numai asta problema...

| On3St4r a răspuns:

Nu, în nici un caz! Doar nu e pedofilă...

| Azµre a răspuns:

Ce vârstă ai tu dacă ea e cu 7 ani mai mare?
Îți zic de acum șanse la sex ai da latceva mai mult nu

| LionelJosh explică (pentru Azµre):

Eu am 17

| Azµre a răspuns (pentru LionelJosh):

Păi ai șanse laughing să mor dacă te mint, dacă ești un gentleman cu ea ai șanse destul de mari, numai să reușești să ieși cu ea afară și să o faci să se simtă bine și să fii sigur că numai e nimeni altcineva în inima ei.

| Konata a răspuns:

Buna!
Nu cred ca vei avea sanse, insa cum se spune ''iubirea este oarba''. Daca ea te place ..de ce nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e cu 7 ani mai mare sigur nu, daca era cu 7 ani mai mica poate aveai sanse 2 la 100 dar nici asa...

| july00 a răspuns:

Cine zice ca nu >? Dragostea nu are limite.Acum depinde. cati ani ai tu?

| LionelJosh explică (pentru july00):

17 am

| july00 a răspuns (pentru LionelJosh):

Eu zic sa incerci,! Adica ce pierzi daca incerci? mai mult pierzi daca nu incerci! Succes!

| Burlacu006 a răspuns:

Depinde cati ani are fata si cati ani ai tu, daca tu ai 14 si ea are 21 ia-ti gandu.

| LionelJosh explică (pentru Burlacu006):

Am 17 ani

| Burlacu006 a răspuns (pentru LionelJosh):

Mda, ai avea sanse, scoateo in oras invit-o la tine, si poate o sa fie ceva intre voi.

| stef112 a răspuns:

Eu cred ca ai o sansa daca nu ai sub 17 ani 18..In opinia mea un baiat de 17-20 de ani poate fi cu o fata de 24-27 de ani! Bafta!

| LionelJosh explică (pentru stef112):

Am 17. Mersi de incurajarehappy

| BadResonance a răspuns:

Draga las-o balta!

| mini35 a răspuns:

Pai incearca ma ca nu se stie poate ai noroc si daca nu incearca si u cu una de varsta ta.

| David2001 a răspuns:

Posibil,doar daca si ea te iubeste, Funda plzz.

| LolitaHaze a răspuns:

Bineînțeles că nu. Doar e cu 7 ani mai mare. Dacă era invers poate-poate mai mergea.

| NewByePeCs a răspuns:

Din pacate NU. Trebuie sa fie cel mult 4 ani diferenta de varsta. Asta cred eu