| Mackenzie707 a întrebat:

De ceva timp mă gândesc la "el" foarte mult...Am fost impreuna cu el ceva timp și a fost cea mai serioasa relație a lui,dar el e ceva gen Badboy și este în relații de plictiseala.Mă rog,din ultima vreme mă văd cu el din priviri mereu și simt ca mă place, iar ăsta mă face sa il tot plac din ce în ce mai mult.Devin foarte paranoica uneori,de exemplu odată "i-am spus" lui Dumnezeu sa îl pună sa fie online dacă mă place, iar dacă nu sa nu fie.Și a fost.Chestia ăsta s-a repetat de multe ori,el fiind mereu online.
Inafara de prostiile astea,odată el era de serviciu pe scoala și eu plecam. Când am ieșit din scoala,bff-ul încă era, iar când m-am întors(ăsta se întâmplă în gen 1 secunda) am vzt cum se uita după mine,după când privirile ni s-au întâlnit a întors capul. Oricum,mereu simt ca se uita la mine, oare mă place?
Sper ca aveți răbdare sa citiți tot și va rog sa nu râdeți!

7 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Cred ca te place.
Dar de ce v-ati despartit?

| Mackenzie707 explică (pentru R0R0):

El a vrut, pentru ca voia și altceva...

| R0R0 a răspuns (pentru Mackenzie707):

Oh...

| Raiganrock a răspuns:

De ce nu vorbesti cu el?

| Mackenzie707 explică (pentru Raiganrock):

Nu vrea, mereu pare ca ma evita și prietenii lui la fel.