| ToxicG a întrebat:

Deci, am o problema...Nush ce`i cu mine, de ceva timp(cam o luna)nu am somn(dorm 2 sau 3 ore pe noapte) si nu ma simt obosita(fac si sport) si nu am nici pofta de mancare....Imi fac grigi degeaba sau e ceva?

Fundita.

6 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Poate s-a instalat surmenajul si in cazul asta, dispare somnul oricat de obosita ai fi. La un moment dat se poate ca organismul tau sa cedeze fara odihna. 3h nu sunt suficiente pentru refacerea creierului si a corpului. Lipsa poftei de mancare nu e un semn tocmai bun al organismului. Iti da semnale ca ceva nu e in regula. Mergi la medicul de familie si el te va lamuri. Probabil nu e ceva ingrijorator, dar nici nu trebuie trecut cu vederea. Bafta!

| darrio2007 a răspuns:

Esti indragostita.

| 1Qitu a răspuns:

Sexul cei mai bun somniver. Desigur daca ai o varsta potrivita.

| ToxicG explică (pentru 1Qitu):

Am 13 ani...Deci in nici un caz...

| 1Qitu a răspuns (pentru ToxicG):

Ehe cunosc fete si mai mici de practica ( sexul oral)

| paulalove a răspuns:

Atunci cand vezi un anume baiat simti fiori? daca da sa stii ca esti indragostita cu adevarat...