| Lariii15 a întrebat:

Hey TPU... deci am si eu o intrebare :
Am prieten dar de 2 saptamani ne-am certat si dupa 4 zile ne-am impacat. In seara cand ne-am impacat mi-a spus ca, crede ca ii place de o alta fata...si de atunci nu am mai vorbit dar aseara a intrat pe mine pe facebook si mi-a lasat un mesaj in care imi spunea ca a fost un prost si de fapt lui nu`i mai place de ea...ar trebuii sa-l cred? Ce parere aveti? sunt prea credula?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eşti prea credulă şi dai în altceva, ce începe cu p.
Tipul se joacă cu tine, te ţine ca pe o alternativă în caz că nu îi merge cu alte fete, n-ai observat?
Dă-i papucii definitiv dacă ai stimă de sine.

| Lariii15 explică (pentru anonim_4396):

Da ai dreptate.dar eu il iubesc...multa lume mi-a spus acelasi lucru ca si tine, dar nu po.pur si simplu il iubesc prea mult sad

3 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Adica nu a avut nici o sansa cu ea si s-a gandit sa se intoarca la tine. Esti prea credula, si trebuie sa schimbi asta.

| varcolaccc a răspuns:

Ial si tu cu aceeași metoda, ai sa vezi ce iese happy. Problema e ca daca iti place de cineva nu este obligatoriu reciproc. Ceea ce pe mine ma doare este ca, nu regreti nimic pana nu sti ce ai pierdut cam asa. Culmea ca fetele decorate care chiar iubesc sunt Înșelate sau mai stiu eu ce. Eu zic sa nu ii mai dai nicio șansa decat daca tu simti asta.