| IateyourCookie a întrebat:

E la scoala un baiat care a inceput sa imi cam placa >:. El mereu vb. cu mine. Nu exista zi in care el sa nu vina la mine sa vb. si mereu ma face sa rad. Mereu cand trece pe langa mine imi zambeste luuuuuuung. Ieri am avut un program prin care fetele din clasa au mers cu un reprezentat in alta clasa si au discutat despre pubertate, in timp ce baietii de la noi ( C) si baietii de la D au ramas la noi in clasa si au facut mate. La mine in banca au stat 2 tipi de la D. La un moment dat ei mi-au luat ghiozdanul ( cei de la D) si au incept sa se joace cu el, iar tipul de care imi place :X mi-a luat ghizdanul si l-a tinut la el ca sa nu se mai joace aia.Cand am vnt. in clasa l-am intrebat daca stie unde imi e ghiozdanul, iar el a spus ca l-a tinut la el ca sa il protejeze ( si mi-a zambit lung). Intrebarea e: Ma place?

Răspuns Câştigător
| lovemylife a răspuns:

Evident ca te place din ce spui tu aici, dar daca si tu simti asta e mai bine ca ai vazut noi fetele cand ne place cineva banuim adica avem acel simtlaughing. Eu zic ca te place si merita sa incerci, eu sunt cu un coleg de 4 zile si, ei bine il placeamd e acum 7 lunilaughing, am facut eu primul pas i-am spus si ca sa vezi si el ma placea de mult timplaughing. Si am stat asa 7 luni neavand curajul cand puteam fi impreuna de 7 luni si 4 zilelaughing.
Bafta

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da te place.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă te place sau nu, nu știm dar sigur ține la tine!
Pa, pa.

| Crisu a răspuns:

Poate te place poate nu. Sa sti ca raspunsul sigur, nu-l vei gasi niciodata la noi. Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu el pe mess sau fata in fata si sa aduci vorba de acest subiect. Sau ii poti spune tu ca il placi, dar asta dupa ce va cunoasteti mai bine, pentru ca s-ar putea sa-l sperii.

| Dakota a răspuns:

DA te place.happy continuati tot asa.happy se va lega ceva daca si u il placi big grin

| Optimus7 a răspuns:

Da te place.

| Andrey43 a răspuns:

Te iubeste daca spui ca face aceste gesturi inseamna ca el vrea sa fiti impreuna bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De placut sigur te place!` :X

| adynutza_7612 a răspuns:

Da te placebig grin