| opierdevara a întrebat:

Sunt intr-o dilema big grin
Am o prietena, careia ii voi spune D., si ei ii place de un tip >- T.. Tipul acela are un prieten A.. de care imi place mie laughing.
Ieri eram in curtea liceului, si stateam cu cea mai buna prietena a mea pe o banca, cam la 3 metri distanta de banca pe care stateau D, T si A. Cand D a plecat de pe banca, s-a uitat la mine si a zambit, caci ea stia ca mie imi place tipul. Apoi m-am ridicat si eu si bff meu, ca se sunase. Atunci au inceput baietii sa spuna ca si el m-ar place si chestii de genul big grin, ca ar vrea sa ne cunoastem mai bine big grin.
Tin sa mentionez ca ei nu sunt genul de baieti care cred ca pot avea orice fata, adica pe limba mea-cocalari.
Cand am intrat in liceu, m-am intalnit cu D, si am intrebat-o daca e adevarat, daca ma place.
Ea mi-a zambit si a dat din umeri.
Eu ce sa inteleg acum?
MA place sau nu?
Raspunsul care ma lamureste cel mai bine ar funda.
Si restul voturi in functie de merit :*

Răspuns Câştigător
| xXAn0nymXx a răspuns:

Pei daca ar fi dupa mine eu as zice ca te place pentru de obicei baietii cam asa fac incearca sa se faca remarcati de fata intr-un fel mai "timid" ca sa spun asa... sper ca ti-am fost de folosbig grin

2 răspunsuri:
| leonmarian98 a răspuns:

Pai acu ce sa zic intra in discutie cu elsi lamuriti si voi niste lucruri funda?

| ThePhantom a răspuns:

Esti ciudata... auzi pe limba ta cocalari. Poate sunt mai timizi ...gandire de comunista. In fine vorbeste cu el fi mai calda nah. Ma mir ca te injosesti la un ''cocalar'' mda. Toti ar trebui sa fim ceva in genu : "Tu, aia cracanata vino si lingema ". Poti simplu sa il intrebi daca ii place de tine.