| NatyNate a întrebat:

E un baiat dragut pe fb(sta aproape de mine doar ca nu ne-am vazut niciodata)..acum are prietena tot voiam sa.i scriu. probabil dupa ce se despartrolling on the floor dar ar fi ciudat sa.i scriu din senin... cum sa incep? Poate ma crede vreo obsedata. are fete faine in lista. poate ma considera naspa pe langa ele. prietena lui e cam nasoala. din atatea fete faine fix aia! Deci cum sa incep conversatia? FUNDA +VOT

Răspuns Câştigător
| LisaZafre a răspuns:

Vezi poate aveti un prieten comun pe fb si il intrebi de unde o/il cunoaste pe respectiva/ul si uite asa te bagi in seama...aaa si inca ceva, daca prietena lui e uratica, nu te lua dupa asta, in ziua de azi am obs ca baietii stau cu fetele mai uratele daca acestea le ofera altceva in schimb (you know happy ) anyway...Bafta.Te pup :*

3 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Lol, incepe o conversatie normala? Aici cum ai pus intrebarea fara sa te rusinezi?

| LisaZafre a răspuns (pentru Prezidentul):

Aici nu te cunoaste nimeni laughing

| ApaMineralaPlata a răspuns:

Incepe normal, il saluti, il intrebi ce face, il intrebi daca te cunoaste happy, si dupa aceea totul vine de la sine, o sa vorbiti mai mult, mai mult... dar daca are iubita te sfatuiesc sa nu-ti faci sperante pentru ca poate asa urata cum e prietena ei, el pe ea o vrea happy. Bafta!