| teona125 a întrebat:

Hey tpu...Eu si prietenul meu avem 4 luni impreuna, tin la el ff mul, si el tine la fel de mult la mine, uneori mai avem dicuti despre "sex", dar nu in genul sa imi ceaa mie sa facem chestia asta, eu nu vreau sa imi incep viata sexuala de acum deoarece cred ca este prea devreme este o varsta destul de frageda ( am 14 ani ), dar uneori hormonii isi fac de cap, si uneori parca simt ca am asa o pofta de aventuri cu el dar nu in genul ala sa ne dezbracam si sa incepem sa ne facem de cap, NU!, deoarece nici nu sunt preegatita, aventuri cum sa va spun eu ( imbracati ) ok suntem intr-o camera singuri, ne aruncam in pat si incepem sa ne sarutam poate si putina pipaiala >:" genul asta de aventura, vo ce credeti ca ar trebui sa fac, vreau un sfat cat mai repede va rog, dau funda :* ^_^

7 răspunsuri:
| MaDeclarFan a răspuns:

Pai cum ce sa faci? Ce sa faci sa nu mai ai pofta, ce sa faci sa iti potolesti pofta? Sau?

| Exo0o a răspuns:

Na,daca la 14 ani ca fata-ti tropaie hormonii ca-n tarcu cu "iepe" nu-i bine.
Ia si gandeste-te ce te-o invatat mama ta ca nu-i bine sa ti-o tragi cu oricine, si astepta sa vina clipa in care o sa faci dragoste cu cineva, nu sex, ca-ti e pofta tie.(diferenta e ca ti-o tragi ca baiat cand ti se scoala, ala e sex, nu dragoste)
Asa ca stai tu linistita si, multumeste-te cu muscatu de gat.
Ramai la degetica fara sa-ti creezi probleme, de genu cu teste de sarcina si portii, maturizeaza-te si "prinde" o varsta la care sa fii pregatita sa-ti incepi viata sexuala, nu sa regreti pe la 16-17 ani cum fac 99, 999% dintre fetele Romaniei.( am zis procentaju ala ca nu cunosc o fata care sa fie virgina, sau sa nu o suga la 16-17 ani)
No, scuza-ma pentru limbaj, is oleaca beat cu fratili Thomy.
Te pup dulciii.Ai grija.
Cya.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abtine-te! Nu face asta.
Daca incepeti cu lucruri asa micute de pe acum, o sa vrei tot mai mult,deoarece vei vedea ca niste chestiute asa minore, iti provoaca placeri. Nu puternice, dar tot placeri sunt.
Iti vei dori tot mai mult si vei trece la etapa urmatoare.
Abtine-te cat poti de mult, deoarece e prea devreme pentru asa ceva! Daca nu te gandesti la asta, poti.

| Mădălllinna a răspuns:

Fa ce iti spune inima! Dar sa nu faci ceva ce vei regreta mai tarziuwinking

| Crissu3005 a răspuns:

Oficial sunt speriatalaughing eu la 14 ani nici nu stiam sa sarut.Cred ca e cam devreme sa iti "topaie" hormonii.In locul tau m-as lasa de asemenea "aventuri", e foarte usor la varsta ta sa iti faci o reputatie urata si o sa ai mult de tras in urma acestei intamplari.Ca sa nu mai zic ca nu e normal sa incepeti de la 14 ani cu pipaiala si din astea pentru ca de aici la sex nu mai este mult.In locul tau mi-as stapani putin hormonii si as fi mai precauta.Dar ce stiu eu? eu sunt mai old school putinlaughing

| Diiisclosure a răspuns:

-.-". Vizitează o profă de română, o să-ţi zică ea ce e de făcut.

| Ianusik07 a răspuns:

Sa nu te gindesti la asa ceva abtine-te esti inca fetita ai toata viata inainte nu ti-o strica