| elena13_5876 a întrebat:

Intrebare pentru baieti, dar si pentru fete:ce parere aveti despre o fata care nu mai e virgina de la o varsta frageda, dar care apoi a trait in abstinenta fara sa mai faca nimic, se comporta normal si s-a hotarat sa traiasca in abstinenta pana la casatorie? Poate fi considerata cuminte(bineinteles nu chiar ca fetele virgine) sau o credeti in continuare...intr-un anumit fel?

3 răspunsuri:
| anonimussssssss a răspuns:

Ce e rau in a te dezvirgina de la o varsa mai frageda?
p**a si p***a sunt lasate de Dumnezeu
e o fata cuminte nu-ti fa griji

| emima a răspuns:

Pai daca a facut-o de la 16 17 ani si numai cu iubitul ei nu cu toti baietii da e o fata cuminte

| Marinika456 a răspuns (pentru emima):

Deja cred ca e o fata cuminte, pentru ca si-a recunoscut greseala care a facut-o si se corecteaza, cu toate ca ii este si greu...