| anonim_4396 a întrebat:

Vorbesc foarte mult cu un baiat mai mare cu un an mai mare decat mine, la care am incept sa tin din ce in ce mai mult si nu ca prieten ci ca iubit... vorbim fff mult prin sms, pe mess dar sh face2face...ma ia in brate, ma pupa cu toate ca zice ca nu ma place...azi de exemplu mi-a zis ca ma roaga sa ies cu el afara pentru ca ii este dor de mine si ca vrea sa ma ia in brate sa ma pupe si pur si simplu sa ma vada... iar eu am iesit si a fost atat de frumos...love struck dar de ce face toate astea daca pretinde ca nu ma place? idei plizz:*:love struck

Răspuns Câştigător
| copiladolescent a răspuns:

E un smecheras! joaca-te pustoaico!

1 răspuns:
| Jameson a răspuns:

Nu vrea sa recunoasca. Dar sigur te place.Fi atenta prima aparenta inseala.