| mynna27 a întrebat:

Hey TPU...

ieri m-am despartit de prietenul meu cu care am stat 2 saptamanii

si i-am zis,, m-ai bine de nu ma eram cu tine"

si ma doare pentru ce i-am spus...si as vrea sa ma impac cu el

cum sa fac sa ne impacam si sa ma ierte pentru ce i-am spus.
dau funda pentru cine ma ajuta.:*:*:*

3 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Crezi, ca in doua saptamani poti, sa-ti numesti partenerul de plimbari "prieten"? Drept dovada ca i-ai dat urgent papucii de plecare si nu de casa, ba l-ai mai si jignit, acum iti pare rau, vrei sa te impaci cu el si sa te ierte. Voi fi rea acum, o fac intentionat, ca sa-ti dai seama ca si baietii au suflet si sunt sensibili.
Eu, odata "ce-am scuipat, nu mai ling", iar iertare nu cer nimanui, ci doar scuze, numai preotul, fiind trimisul lui Dumnezeu pe Pamant, ma poate ierta, nu cred ca te-am ajutat, dar asta e...

| michaelj a răspuns:

M-AI bine nu mai scriai.

PS: How you doin'?

| KristenStewart a răspuns:

Buna.
Elena are dreptatehappy. Dar, de ce v-ati despartit? Numai pentru ca i-ai spus tu cuvintele alea?
Acum, incearca sa il convingi ca iti pare rau, sa vorbesti cu el, daca nu fata in fata, macar pe mess. Totusi, daca il iubeai, sau mai bine zis placeai, de ce i-ai zis asta?
Succes!
Papa!