| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU,imi place de un baiat dar nu sunt sigura ca si el ma place,noi ne tachinam mereu(toti prietenii cred ca e super dragut ca ne tachinam) si cand suntem unul in preajma celuilalt ne simtim bine, tot prientenii nostrii spun ca ar fi ceva intre noi, dar eu nu stiu ce sa cred thinking Totusi imi e frica sa ii spun ca il plac ca sa nu se strice prietenia frumoasa pe care o avem...

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Gandesti bine,intotdeauna e bine sa-ti aperi secretele intime,chiar daca cel interesat moare de dorinta sa te auda ca-l placi.
Lasa-l pe el sa-ti spuna ca te place si sa astepte sa-i confirmi ca-l placi si tu, nu te grabi, aveti o prietenie care s-ar putea transforma intr-o poveste frumoasa si calda, de ce te-ai grabi s-o strici, nu?
Rabdare!

Răspuns utilizator avertizat
| Blamely a răspuns:

Dă-i de înțeles în mod discret iar dacă nu simte la fel va ignora gesturile.

| LiftexMoon a răspuns:

Zi auzi cam imi place de tine dar in particular sa fiti singuri zi asa "imi place de tine, nu vreau sa sa strice prietenia dintre noi finca am zis asta'' 100% o sa fie de folos