| AnoNimuTzzaaa a întrebat:

Imi place ff mult de cineva si nu stiu ce sa mai fac.Nu prea ma baga in seama nu vreau eu sa o fac, ma va crede o disperata...Il plac ff mult de atata vreme.crying(((( Dar din cate stiu place pe altcineva.Ce sa fac? Sa il uit nu pot il ador... ajutati-ma

4 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Poate e si el in aceeasi situatie, place o fata si respectiva nu il place, incearca sa vorbesti cu un prieten de-al lui sa-l intrebe ce crede despre tine...

| corbulalbrosu a răspuns:

Sansele de a te remarca exista dar depinde de principiile lui precum si de soliditatea relatiei pe care o are.Incearca deoarece nu ai nimic de pierdut chiar si in cazul in care si-ar da seama si te-ar cataloga ca fiind "disperata". S-ar putea ca exact acest aspect sa-l faca sa te remarce.

| Doub a răspuns:

Lasa baiatul in pace.

| SkyPilot a răspuns:

Odata e OK sa te bagi in seama cu el, nu te ia drept disperata decat daca o faci des. Nu stiu detaliile, dar ai putea incerca sa vorbesti cu el si sa ii dai acele semnale pe care le dau fetele cand plac un baiat. Chiar daca acum place pe altcineva, daca vede ca tu ii dai atentie s-ar putea sa se orienteze catre tine. Nimeni nu sta sa ofteze dupa una cu care nu se intampla nimic.