| Anonima6754 a întrebat:

He TPU happy plac un baiat. I-am scris, m-a urmărit pe insta îl urmăresc și eu acum...nu știu, mi se pare ca nu ma bagă in seama, cred ca place pe altcineva.Ce as putea face ca sa devenim măcar prieteni? I-am dat mesaje, cerere de prietenie pe Facebook..nu știu de ce am impresia ca ma urăște plsssss

Răspuns Apreciat de Editori
| Tssssssss a răspuns:

O să îți treacă. Îți garantez 100%. Sigur, acum ai impresia că îl placi atât de mult încât chiar și o prietenie ți-e de ajuns, dar nu-i așa. Te înțeleg, dar crede-mă că e mai bine sa nu mai încerci. Daca era interesat, ar fi fost mai receptiv. Daca o sa ajungeți într-un fel de stadiu de prietenie o sa fie foarte foarte nasol pentru tine, deoarece știi că nu există șanse de altceva și totuși de străduiești atât de mult. Așa că, nu are rost sa te torturezi psihic singura. Lasă-l. O să fie altul pentru care o sa ai sentimente și mai puternice și care o sa fie reciproce

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu poți face nimic.